Buse Varol’dan Demet Akalın’a, Fahriye Evcen’den Esra Erol’a: Kalplerimizi Isıtacak Babalar Günü Paylaşımları!

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Buse Varol’dan Demet Akalın’a, Fahriye Evcen’den Esra Erol’a: Kalplerimizi Isıtacak Babalar Günü Paylaşımları!

Bildiğiniz gibi bugün Babalar Günü! Sosyal medyada da pek çok ünlümüz hem kendi babasını hem de çocuklarının babasının yani eşlerinin Babalar Gününü kutlamayı ihmal etmedi. Bakalım bu kalp eriten paylaşımlar nasılmış? Hep beraber.

1. Merve Özbey’in Paylaşımı Yürekleri Dağladı!

Geçtiğimiz aylarda kaybettiği babasını Instagram hesabında anan Merve Özbey’in paylaşımı yürekleri acıttı; “Biliyor muydun goremeyecegini o yuzden mi agladin baba… yada gorebiliyor musun? Bilmiyorum baba… o ellerinin alkislamasi? Zor geciyor baba, geciyor ama kanata kanata. Baba seni cok ozledim. Uyuyamiyorum son bir kac gundur. Biz iyiyiz her sey yolunda. Kavustun mu ayagina, sesine? Baba seni cok ozledim! Elif’imiz cok iyi goruyorsundur belki… yanaklarini bir gorsen. Hele o topus ayaklarini 🙂 bugun ilk defa en son seninle gittigimiz yere gittim. Kiz arkadaslarimla. Inemedim arabadan. Bir baktim kizimizin gelecegi gunu gecen sene bu gun soylemisiz sana iyi ki de kaydetmisiz… 2 gun sonra kenanin ilk babalar gunu. Benim de sensiz ilk babalar gunum. Hem babalar hemde ilk dedeler gunun kutlu, mekanin cennet olsun. Biz iyiyiz. Baba seni cok ozledim…”

2. Fahriye Evcen Burak Özçivit’i Yere Göğe Sığdıramadı!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen ise eşi Burak Özçivit’in Babalar Gününü şu sözlerle kutladı; “Harika bir baba olduğun için sana teiekkür ederim sevgilim.. Babalar günün kutlu olsun ????”

3. Demet Akalın

Küçük yaşta babasını kaybeden Demet Akalın, Hira’nın babası Okan Kurt’un Babalar Gününü kutlamayı ihmal etmedi.

4. Buse Varol’un Çoklu Kutlaması!

blank

Buse Varol’un babalar günü kutlaması ise oldukça uzundu! Sırayla, kendi babasının, eşi Alişan’ın, Alişan’ın eşi Selçuk Tektaş’ın ve kayınbabasının tek tek Babalar Gününü kutlayan Buse Varol, bugün oldukça yoruldu.

5. Esra Erol

blank

Güzel sunucu Esra Erol da hem babasının hem de eşi Ali Özbir’in Babalar Gününü ayrı ayrı Instagram’dan kutlayanlardan oldu. Babası için; “Babam varsa bana bir şey olmaz. Baba gibi babası olan hiç bir çocuğa da bir şey olmaz. Babalar günü kutlu olsun, babamız kale gibi arkamızda dursun. Seni çok seviyorum.❤️” Notunu yazan Esra Erol, Ali Özbir içinse; “Çocuklarımın kale gibi babası,kalbi ruhu iyi sevgilim, hem gölgemiz hem ağacımızsın. Seni çok seviyoruz.?” mesajını yayınladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz