Eda Tüm Gerçeği İtiraf Etti! Serkan Kiraz’ı Kabul Edebilecek Mi? Sen Çal Kapımı 42. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

20 Haziran 2021

Eda Tüm Gerçeği İtiraf Etti! Serkan Kiraz’ı Kabul Edebilecek Mi? Sen Çal Kapımı 42. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Herkesten saklanan yalan gerçek ortaya çıkacak mı? Eda Kiraz’ın babasının kim olduğunu itiraf edecek mi?

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Fox Tv’nin fenomen dizisi Sen Çal Kapımı tansiyonu yükseltmeye tam gaz devam ediyor. Yaz dizisi olarak yola çıkıp oldukça başarılı bir sezon geçirdikten sonra yeni bölümleri ile izleyenlerine kavuşan sevilen dizi, reyting listelerini adeta altüst ediyor. Sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayrana sahip olan Sen Çal Kapımı, bu yaza yine damgasını vuracak gibi.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Birbirlerinden nefret ederken büyük bir aşkın pençesine düşen Serkan ve Eda’nın hikayesine tanık olduğumuz Sen Çal Kapımı’nın yıldız kadrosunda ise Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan gibi isimler var.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Yıllar geçtikten sonra geri dönen kızı Kiraz ile birlikte geri dönen Eda, Serkan ile karşılaşmıştı. Birbirlerine hala ilk günkü gibi aşık olduklarını itiraf edemeyen Eda ve Serkan’ın hayatı çok değişmişti. Yıllar önce kalan hesaplaşmalar gün yüzüne çıkarken Kiraz’ı Serkan’dan saklamaya devam ettiler. Ancak gerçeğin ortaya çıkmasına çok az kalmıştır. Serkan Eda’yı geri kazanabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Yeni Bölüm Nefesleri Kesecek

Kiraz ve Serkan gittikçe daha yakınlaşırken büyük sırrı saklayan Eda sonunda gerçeği itiraf etti. Serkan bu gerçeği öğrenince ne yapacak? Kiraz’ı kabul edebilecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz