Bu Nasıl Annelik! “Ben Kendimi Ömer’in Annesi Gibi Hissetmiyorum: Kardeşlerim 12. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

2 Mayıs 2021

Bu Nasıl Annelik! “Ben Kendimi Ömer’in Annesi Gibi Hissetmiyorum: Kardeşlerim 12. Bölüm Fragmanı

Atv’nin fenomen dizisi Kardeşlerim’de tüm artık tüm sırlar açığa çıkmaya başladı. Melisa ise tüm cesaretini topladı. Ömer’in başı büyük bir dertte. Suzan’dan beklenmeyen bir tepki geldi peki şimdi ne olacak?

kardeşlerim

Atv’nin başlandığı ilk günden beri olay yaratan fenomen dizisi Kardeşlerim tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinen heyecanlı bölümleriyle her hafta tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen Kardeşlerim, bu sezonun en sevilen yapımlarından biri haline geldi. Birbirlerinden başka kimseleri olmayan dört kardeşin yürek burkan hikayesine tanık olduğumuz iddialı dizi, çarpıcı konusu ve başarılı oyuncularıyla reytingleri adeta altüst ediyor.

kardeşlerim

Başrollerinde Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel) gibi isimler olan dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber bakalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Kadir Ömer’i hapisten kurtarabilmek için artık her şeyi göze aldı. Zor bir karar vermek zorunda kalan Kadir için işler hiç de kolay olmadı. Harika’nın Asiye nefreti ise iyice gözünü kör etti. Asiye’yi okuldan uzaklaştırmak için korkunç bir plan hazırladı. Ancak asıl olay Doruk’un bu yaşananlara olan şaşırtıcı tavrıydı.

kardeşlerim

Şengül ise Ömer’in Suzan’ın oğlu olduğunu öğrenince kanıt bulabilmek için harekete geçti. Ömer’in zengin olacağı hayaliyle gözünü karartan Şengül, kendi çıkarı için birçok kişinin hayatını etkiledi.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz