Amca’nın Bütün Foyaları Ortaya Çıkıyor: Koçovalı Kardeşler Yeniden Bir Arada! Çukur 127. Bölüm Fragmanı Çok Heyecanlı

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Amca’nın Bütün Foyaları Ortaya Çıkıyor: Koçovalı Kardeşler Yeniden Bir Arada! Çukur 127. Bölüm Fragmanı Çok Heyecanlı

Elinde birçok kişinin kanı olan Amca artık iyice köşeye sıkışmak üzeredir. Salih’i de kaybetmek üzere olan Amca’yı Çukur’da zor zamanlar bekliyor. İşte Çukur 127. bölüm fragmanı ve Koçovalıların yeniden doğuşu!

Emmi’yi de Kaybettik

Çukur emmi

Geçtiğimiz hafta Amca Emmi’ye bir tuzak kurarak onu tenha bir yerde öldürür. Her yerde onu arayan Yamaç maalesef yetişemez ve Emmi’yi vurulmuş bir şekilde bulur. Celesun’u ve ardından Karaca’yı öldüren Amca kendisine tehdit olan herkesi ortadan kaldırmaya devam eder.

Salih ve Yamaç’ın Arası Açılır

Çukur salih yamaç

Bu arda Salih ve Yamaç’ın arasını açmak için silah ticareti yaptıkları kişiyi Salih’e saldırtır. Salih’se bu saldırıda Yamaç’ın parmağı olduğunu düşünür. Diğer yandan Maskeli’nin mahallede olduğunu öğrenen Yamaç ve arkadaşları Maskeli’ye bir tuzak kurarak sonunda bu profesyonel askerden kurtulurlar.

Çukur 127. Bölüm Fragmanı

Çukur 127. bölümde ise bir süredir birbirinden kopmuş olan tüm Çukur ahalisi Emmi’nin cenaze töreni için bir araya gelir. Bu beraberlikten gururlanan Cumali “Biz ölürüz toprak oluruz, onlar ölür efsane olur” diyerek babasına ve onun en iyi dostlarından olan Emmi’ye saygısını gösterir. Diğer yandan Ayşe hala kızını aramaktadır. Karaca’dan hiçbir iz ve hiçbir ses alamayan Ayşe onu rüyalarında gördüğünü söyler. Bu esnada Karaca’yı Karaca’yı Amca’nın öldürdüğünü gören Yasmin bunu Akın’a tekrar anlatır.

Karaca Ölse de Kardeşleri Bir Araya Toparlıyor

blank

Yasmin’in anlattıklarını bu kez ciddiye alan Akın evde olayla ilgili bir iz arar. Aradığını da bulur. Amca’nın hem Karaca’yı öldürdüğünü hem de saldırıyı düzenleyen kişi olduğunu öğrenen Salih gözü dönmüşçesine Amca’nın peşine düşer. Ama yanında Yamaçla birlikte… Böylelikle Çukur 127. bölümde kardeşlerin Amca’ya karşı bir araya gelişleri bölüme damgasını vuracak gibi görünüyor.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz