Hercai Setindeki Kavga Videosu Çıkmıştı! Karavan Sorumlusu Olayların Hiç de Görüldüğü Gibi Olmadığını Açıkladı

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Hercai Setindeki Kavga Videosu Çıkmıştı! Karavan Sorumlusu Olayların Hiç de Görüldüğü Gibi Olmadığını Açıkladı

Atv’nin fenomen dizisi Hercai bitti ancak hakkındaki iddialar hala bitmedi. Dizinin başrol oyuncusu Akın Akınözü’nün sette kavga çıkardığı söylenmişti. O kavganın video görüntüleri bile basına ulaşmıştı. Ancak karavan sorumlusu olayların iç yüzünün hiç de görüldüğü gibi olmadığını dile getirdi.

Başarılı bir yayın hayatından sona final yapmaya karar veren Hercai dizisi hakkındaki dedikodular dur durak bilmiyor. Hercai’de Miran karakterine hayat veren Akın Akınözü’nün sette sürekli olay çıkardığı, insanların üzerine yürüdüğü ve set çalışanlarına hararet ettiği dile getirilmişti. Kavga videosu bile çıkan ünlü oyuncuyu karavan sorumlusu korudu.

Sete Çıkmadığı Söylenmişti

Hercai dizisi setinde gerçekleşen bir kavga dedikodusu uzun süre dolaşmıştı. Ardından Birsen Altuntaş, Miran karakterine hayat veren Akın Akınözü’nün yardımcı yönetmenin üzerine yürüdüğünü iddia etmişti. Önceki günlerde ise dizi koordinatörü Suat Erdoğmuş, Akın Akınözü’nün sete çıkmadığını ve tüm set çalışanlarına hakaret ve küfür içerikli sözler sarf ederek seti terk ettiğini söylemişti. Olay ardından mahkemeye taşındı.

blank

O iddiaların görüntüleri de ortaya çıkmıştı. O görüntülerde ise Akın Akınözü’nün ” Bağırırım lan!”, “Artistlik yapma” gibi şeyler dediğine tanık olunmuştu. Ancak o görüntülerin başının konulmaması sosyal medya ve Akın Akınözü’nün sevenleri tarafından oldukça eleştirilmişti.

“Akın Abi Tahrik Edildi”

Hercai’nin karavan sorumlusu herkesi çok şaşırtacak bir açıklama yaptı. Karavan sorumlusu olay günü Akın Akınözü’nün bir saat erken çağrıldığını söyledi. Bir saat erken çağrılmasına rağmen Akın Akınözü’ye telefon açıldığı ve “Nerede kaldın?”, “Herkes seni mi bekleyecek?” gibi şeyler söylendiğini anlattı.

Akın Akınözü sete gelip karavanında hazırlanırken ünlü oyuncuya “Sen nasıl adamsın”, “Sen nasıl erkeksin” gibi şeyler söylenerek tahrik edildiğini iddia etti. Daha sonra ise Akın Akınözü’nün olanlara bir süre sabrettiğini ancak tahrik edici şeyler söylendiği için birden patladığını açıkladı. Çekilen videonun ise Akın Akınözü’nün patladığı anda başlatıldığını söyledi. Karavan sorumlusunun son sözleri ise “Herkesi vicdanı ile başbaşa bırakıyorum” oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz