Bu Nasıl Değişim? Alişan’ın Güzel Eşi Buse Varol Verdiği Kilolarla Instagram Takipçilerini Şaşkına Çevirdi!

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2022

Bu Nasıl Değişim? Alişan’ın Güzel Eşi Buse Varol Verdiği Kilolarla Instagram Takipçilerini Şaşkına Çevirdi!

Güzel oyuncu Buse Varol, son zamanlarda verdiği kilolarla gündeme geliyor. Yeni projesi için gün sayan ve yeniden ekranlara döneceğinin haberini veren Buse Varol, bugün siyahlar içinde paylaştığı yeni fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı. Güzel oyuncu Eliz’i dünyaya getirdikten sonra verdiği kilolarla hepimizi şaşırtmaya devam ediyor.

Polemiklerin Sonu Gelmiyor!

Bildiğiniz gibi Alişan ile evlendikten sonra hayatımıza aniden giren ve kısa süre içinde büyük bir takipçi kitlesi elde eden Buse Varol’un dizilerde öpüşmemesi büyük bir sansasyona dönüşmüştü. Alişan’ın Buse Varol için; “Dizilerde öpüşmüş olsaydı karım olamazdı, Buse’yi bu yüzden tercih ettim” demesinden sonra ünlüler camiasında ortalık karıştı. Pek çok kişi Alişan’ı linç etmekten geri durmadı. Ancak Alişan’ı destekleyenler ve haklı olduğunu savunanlar da yok değildi.

Sosyal medyadan gelen tepkilerden sonra ise Alişan, Twitter hesabında kendini savunmaktan geri durmamıştı; “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim” Alişan’a en büyük destek ise eşi Buse Varol’dan gelmişti; “Alişan’ın söylemeye çalıştığı şeyle insanların anladığı çok farklı. O hep yanlış anlaşılıyor. Herkesin bir hayat görüşü var. Ben zaten oynadığım dizilerde hiç öpüşme sahnesi tercih etmedim. Alişan bunu kastetmiş”

Buse Varol’un Verdiği Kilolar Dikkatlerden Kaçmadı!

blank

Tüm bu olayların ardından ise Tektaş ailesi yeniden sosyal medyada paylaşım yapmaya başladı. Eliz’e hamileliği sırasında aldığı kilolarla dikkat çeken Buse Varol, kızını dünyaya getirdikten sonra hızla aldığı kiloları verdi. Hatta vermeye de devam ediyor, bugün siyahlar içinde fotoğraf paylaşan Buse Varol’un fitliği ve güzelliği dikkatlerden kaçmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz