Seda Bacı Bu Ne Hal: Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın Yeni Tarzı Ekran Başındaki İzleyicileri Çok Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2022

Seda Bacı Bu Ne Hal: Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın Yeni Tarzı Ekran Başındaki İzleyicileri Çok Şaşırttı!

Uzun yıllardır televizyon ekranlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Seda Sayan, bugünlerde Show TV’de yaptığı programla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Evlenemeyen gençleri ve ailesiyle sorun yaşayan çiftleri barıştırmak isteyen ünlü sanatçının bugün canlı yayında giydiği kıyafet herkesi oldukça şaşırttı. Çoğu zaman estetik iddialarıyla magazin gündemine gelen Seda Sayan, mini elbisesi ise 20’lik genç kızlara taş çıkartmayı başardı!

Program Konsept Değiştirmeye Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Seda Sayan magazin gündeminde sık sık yer alan ünlülerimizden biri. Son yıllarda şarkılarından daha çok sunuculuk yaptığı programlarla karşımıza çıkan Seda Sayan, geçtiğimiz sene sabah programı yapan Alişan ve Demet Akalın’ın yerine geçince ortalık fena karışmıştı. Demet Akalın’la Instagram’dan büyük bir kavga eden Seda Sayan, şimdilerde Show TV’de “Sabahın Sultanı” ismindeki programının sunuculuğunu üstleniyor ancak programın konsepti biraz garip.

blank

İlk olarak Müge Anlı ve Esra Erol’un konseptine benzer bir program hazırlayan Seda Sayan, seyircilerden büyük bir linç alınca konsepti hızla değiştirmek zorunda kaldı. Bu sefer, geçtiğimiz sene Alişan ve Demet Akalın’ın ünlülerin konuk olduğu şarkılı ve bol sohbetli bir konsept deneyen Seda Sayan, bu konseptte de başarılı olamayınca çok daha farklı bir program ile karşımıza çıkmaya başladı.

Seda Sayan’ın Yeni Tarzı!

blank

Bildiğiniz gibi evlilik programları RTÜK tarafından yasaklandı ancak Seda Sayan’ın programı bu yasağın “bug”ını bulmuş gibi görünüyor. Seda Sayan’ın sabah programında yine evlilik konusu işleniyor ancak bu sefer, kavuşamayan ya da ailelerinden evlilik izini alamayan kişiler Seda Bacının kapısını çalarak yardım istiyor. Bu konsept ile kendine has bir seyirci kitlesi elde etmeyi başaran Seda Sayan, bugün giydiği kıyafet ile herkesi şaşırttı. 59 yaşındaki güzel sanatçı giydiği süper mini ile 20’lik genç kızlara taş çıkarttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz