Bu Sene Survivor’ı Demo Bile İzlemeyecek: Demet Akalın Acun Ilıcalı’ya Twitter’dan İsyan Etti: “Sevimsiz…”

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2022

Bu Sene Survivor’ı Demo Bile İzlemeyecek: Demet Akalın Acun Ilıcalı’ya Twitter’dan İsyan Etti: “Sevimsiz…”

Güzel şarkıcı Demet Akalın sosyal medyanın en çok konuşulan ve ilgi çeken isimlerinden olmaya devam ediyor. Sıkı bir televizyon izleyicisi olan Demo, birçok dizisi takip etmekten geri durmuyor. Hatta TV8’deki yarışma programlarını nerede olursa olsun izleyerek destek veriyor, özellikle de her sene Survivor yarışmasının büyük fanı haline gelen Demet Akalın, attığı SMS’lerle ve paylaştığı storylerle sevdiği yarışmacıları koruyup kollamayı oldukça seviyor ancak bu sene sanırız Survivor’ı Demo bile izlemeyecek!

Demet Akalın’ın Survivor Fanatikliği!

Survivor’a yeni gelen bir kurala göre, eleme potasına yazılan yarışmacılar kendi adalarında değil “Sürgün Adası” adı verilen bir yerde kalacak ve yarışmalara da katılamayacak. Acun Ilıcalı bu yeni kuralın ilk hafta için geçerli olduğunu söylemişti ancak seyirciler konsepti sevdiklerini dile getirince, yarışma boyunca “Sürgün Adası”nın devam edeceğini dün akşam Acun Ilıcalı’dan öğrenmiş olduk. Ancak tüm seyirciler bu habere sevinmiş gibi durmuyor, sıkı bir Survivor fanı olan Demet Akalın, bu habere isyan ederek Acun Ilıcalı’ya sitem etmeden duramadı.

blank

Bildiğiniz gibi Demet Akalın’ın Masterchef ve Survivor sevdası her sene hız kesmeden devam ediyor. Masterchef’te beğendiği yarışmacıları evine çağırarak yemekler yaptıran ve arkadaş olan Demet Akalın, Survivor yarışmacılarıyla da özel bir bağ kurmayı ihmal etmiyor. Gittiği tatillerde bile bir an olsun Survivor’ı kaçırmayan Demet Akalın, her sene sevdiği yarışmacılar için Instagram’dan oy istemeyi ihmal etmiyor.

Demet Akalın’ın Survivor Sitemi!

Bu sene ise Acun Ilıcalı’nın “Sürgün Adası” konseptini pek sevmeyen Demet Akalın, Twitter’dan Acun Ilıcalı’ya sitem ederek bu sistemin sevimsiz olduğundan dem vurdu. Bakalım bu sene Demet Akalın’dan başka hangi yorumları duyacağız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz