Yasak Elma ve Maske Kimsin Sen’in Yıldızı Eda Ece, Korkulan Haberi Twitter Hesabından Duyurdu: “Çok Daha…”

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2022

Yasak Elma ve Maske Kimsin Sen’in Yıldızı Eda Ece, Korkulan Haberi Twitter Hesabından Duyurdu: “Çok Daha…”

Fox’un Yasak Elma ve Maske Kimsin Sen’in yıldız isimlerinden olan Eda Ece, Twitter hesabından ikinci kez Koronavirüse yakalandığını duyurdu! Bir süre Yasak Elma ve Maske Kimsin Sen’de göremeyeceğimiz Eda Ece, aşılı olduğu için süreci daha kolay atlattığını duyuyarak tüm takipçilerine de dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Yasak Elma’da Şeyma Subaşı Göndermesi!

Bildiğiniz gibi hem Yasak Elma hem de Maske Kimsin Sen yarışması Fox’un en ilgi çekici yapımları arasında yer alıyor. Özellikle de Maske Kimsin Sen? yarışması hem formatıyla hem de ilginç kostümleriyle sosyal medyada sık sık konuşuluyor. Yarışmanın yayınlandığı ilk hafta RTÜK’e şikayet edilen Maske Kimsin Sen, illüminatiye atıf içerdiği gerekçesiyle oldukça eleştirilmişti.

blank

Yasak Elma ise Fox TV ekranlarında uzun zamanlar yayınlanmaya devam ediyor. Her sezon kaos ve absürtlüğün dozunu arttıran dizinin son bölümünde Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’ya büyük bir atıf vardı. Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı’nın boşandıktan sonra Şeyma Subaşı’nın elinde tektaşını göstererek “Boşandılar” paylaşımı yapması, sosyal medyada büyük ses getirmişti. Yasak Elma’nın son bölümünde ise aynı paylaşımın yapılması dikkatli dizi izleyicilerinin gözünden kaçmayan detaylardan oldu.

Eda Ece’den Kötü Haber Geldi!

Hem Yasak Elma hem de Maske Kimsin Sen yarışmasında seyrettiğimiz güzel oyuncu Eda Ece, bugün Twitter hesabından ikinci kez Koronavirüs olduğunu açıkladı; “2. Kez covid oldum, Yasak Elma ve Maske Kimsin Sen’e ve ev halkına hayırlı olsun. Şaka bir yana, gayet iyiyim, daha önce covid geçirdiğim ve 2 aşı olduğum için hafif atlatıyorum. Aşısızken, İlk covidim çok daha beterdi. Tavsiyelere uyun,Kendinize iyi bakın, Önce sağlık” Bir süre ekranlarda Eda Ece’yi göremeyeceğiz, kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz