Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz, Sezen Aksu’nun Sosyal Medyada Linçlenmesine Sessiz Kalmadı Tepkisi Gösterdi!

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2022

Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz, Sezen Aksu’nun Sosyal Medyada Linçlenmesine Sessiz Kalmadı Tepkisi Gösterdi!

Bu senenin fenomen dizilerinden olan Yargı, yayınlandığı gün reyting rekorları kırmayı başarıyor. Birçok dizi ve yarışma programını geride bırakmayı başaran Yargı’nın başrollerini canlandıran Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu da sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine ulaşmış durumda. Dün akşam katıldıkları ödül töreniyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Pınar Deniz, bugün Sezen Aksu’nun sosyal medyada linç edilmesine sessiz kalmayan ünlüler kervanına katıldı ve Sezen Aksu’yu desteklediğini söylemekten çekinmedi.

Sezen Aksu Sosyal Medyada Linçlenmeye Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Sezen Aksu’nun geçtiğimiz yıllarda yaptığı şarkılardan biri olan “Şahane Bir Şey Yaşamak” ünlü şarkıcının başına bela oldu! Şarkının içinde geçen bir söz yıllar sonra sosyal medyada büyük bir lince sebep oldu. Şahane Bir Şey Yaşamak şarkısındaki “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e” sözleri sosyal medyada bir anda yayılınca sosyal medya ikiye bölündü.

blank

Bazı kişiler Sezen Aksu’nun toplumun manevi değerlerini aşağıladığı iddia edildi ve Beykoz’daki evinde eylem yapıldı. Hatta bazı vatandaşlar Sezen Aksu’ya, “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e” sözü nedeniyle dava bile açtı. Birçok sosyal medya kullanıcısı ünlü sanatçıya tepkisini dile getirirken, Sezen Aksu’nun haksız yere linç edildiğini savunan kişiler de yok değildi, özellikle de ünlüler camiası Sezen Aksu’nun arkasında olduğunu söyleyerek kendisine siper görevi gördü.

Pınar Deniz’den Sezen Aksu’ya Tam Destek!

Sezen Aksu’ya destek veren kişilerden biri de Pınar Deniz oldu. Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz, dün akşam dizideki partneri Kaan Urgancıoğlu ile birlikte Engelsiz Yaşam Vakfı’nın ödül gecesine katıldı. İkili yılın en iyi dizi oyuncuları ödülüne layık görüldü, ödülün ardından basın mensuplarını yanıtlayan Pınar Deniz, kendisine Sezen Aksu sorulduğunda desteğini esirgemedi; “Sezen Aksu yanlış anlaşıldı. Ona yapılan bu linç beni korkuttu. İnsanlar kendi düşüncelerini rahatça söyleyebilmeli. Sezen Aksu milli değerimizdir, onun arkasındayım”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz