Bu Sözler Kavgada Söylenmez: Seren Serengil’in Hadise Çıkışı Devam Ediyor, Kendisini Eleştirenlere “Gerizekalı” Dedi!

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2022

Bu Sözler Kavgada Söylenmez: Seren Serengil’in Hadise Çıkışı Devam Ediyor, Kendisini Eleştirenlere “Gerizekalı” Dedi!

İki gün önce Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye evlilik teklifi etmesinin ardından, Hadise’nin sosyal medyada sevgilisini ve tektaşını paylaşması olay olmuştu. Hatta pek çok kişi Hadise ve Mehmet Dinçerler’in parodisini yaparak çiftimizi ti’ye almayı ihmal etmedi. Güzel şarkıcı Hadise ise Enis Arıkan ve Selin Şekerci’nin yaptığı parodiyi Instagram hesabında paylaşarak goygoya dahil olmayı ihmal etmedi. Ancak magazin kraliçemiz Seren Serengil’in de bu konu hakkında söyleyecekleri vardı elbette. Hadise’nin yüzüğünü göstermesini eleştiren güzel yorumcuya, Yaşar İpek’in evlilik teklifinde kendisinin de yüzüğü gösterdiği hatırlatılınca Instagram’dan eleştiri yapan kişilere demediğini bırakmadı!

Hadise’nin Paylaşımına Seren Serengil Demediğini Bırakmadı!

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in evlilik kararı elbette Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz masasında da kendine yer buldu. Geçmişte Hadise’yi yerden yere vuran Söylemezsem Olmaz yorumcuları, güzel şarkıcının aldığı evlilik teklifini Instagram’da paylaşma şeklini eleştirmekten geri durmadı. Seren Serengil 3 milyon TL olduğu iddia edilen yüzüğün reklam olabileceğini iddia edince Arto; “Hadise’yi kıskanıyorsun galiba!” dedi.

Seren’den Arto’ya yanıt gecikmedi elbette; “Çocuğu sıvazlıyor ya… Sıvazlarken okşuyor okşuyor… Ben görgüsüzlüğü sevmiyorum. Hepimiz ‘I said yes’ yazdık ama yüzüğü göstermek bana basit geliyor. Ben kıskanmam. Burada aşkı mı yüzüğü göstermeye çalışıyor. Ben bu fotoğrafta ele gidiyor gözüm. Romantizmi iyi bildiğim için bu bana sahte geliyor. Reklam olduğunu düşünüyorum bu yüzüğün…”

Kendisini Eleştirenlere “Gerizekalı” Dedi!

blank

Seren Serengil’e, Yaşar İpek’in evlilik teklifinde yüzüğünü göstermesi hatırlatılınca, güzel yorumcu bu defa çileden çıktı! Instagram’dan kendilerinin yaptığı çekime benzer fotoğraf çekimlerini paylaşan Seren Serengil, kendisini eleştiren kişilere “Gerizekalı” ve “Cahil” demekten de geri durmadı; “Gerizekalılar; fotoğraf şirketi bütün dünyadaki “I Said Yes” şablonunu bize de uygulattı. Benim düşman takım cahil takım olduğundan dünyadan bir haber… Sevgilimin kolunu sıvazlamadım varoşlar yine aldınız mı benden cevap. Yine yenemediniz oturun sıfır”

Bununla da yetinmeyen Seren Serengil, başka bir storysinde Hadise’nin paylaşımını başka bir videoya benzetmeye devam etti…

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz