Tektaşların Mutlu Günü! Alişan ve Buse Varol Kız İsteme Töreninden En Özel Anları Paylaştı, Bakın Kim Evleniyor?

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2022

Tektaşların Mutlu Günü! Alişan ve Buse Varol Kız İsteme Töreninden En Özel Anları Paylaştı, Bakın Kim Evleniyor?

Alişan ve Buse Varol çifti Instagram’ın en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Özel hayatları sık sık sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmeyen çiftimiz hakkında çoğu kez ayrılık haberleri ortaya atılsa da; hem Buse Varol hem Alişan, bu çıkan haberleri yalanlamaktan geri durmuyor. Bugün ise Buse Varol ve Alişan, kız isteme töreninde fotoğraflar atmayı ihmal etmediler. Aile dostlarının her daim yanında olan Tektaş çifti, şıklıklarıyla geceye damgasını vurdu!

Sosyal Medyada En Çok Onları Konuşuyoruz!

Bildiğiniz gibi Alişan, uzun yıllar ünlüler camiasının müzmin bekarları arasında yerini alıyordu. Bir dönem Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile nişanlanan Alişan, aralarındaki bir tatsızlık nedeniyle Eda Erol ile düğünlerine birkaç ay kala nişan atarak herkesi şaşırtmıştı. Ancak Alişan aradığı aşkı bir dizi setinde Buse Varol’da buldu. Birkaç ay aşk yaşadıktan sonra Buse Varol’a evlenme teklifi eden Alişan, şaşalı bir düğünle dünyaevine girerek aile babası oldu.

blank

2018 yılında evlenen çiftimiz, 4 yıllık evliliklerinde 2 çocuk sığdırmayı başardı. Şimdilerde Burak ve Eliz ile birlikte 4 kişilik çekirdek aileleriyle mutlulukları devam eden Alişan ve Buse Varol, sık sık sosyal medyanın hedefi olmaktan da kaçamıyor. Her paylaşımları ile Instagram takipçilerinin diline düşen çiftimiz, son olarak “öpüşme” krizi yaşamış ve açıklamaları haftalar boyu sosyal medyayı sallamıştı.

Kız İsteme Törenindeler!

blank

Ancak yaşanan bu kriz kısa sürede unutuldu ve Alişan, Buse Varol çifti hayatlarına kaldığı yerden devam etmeye başladı. TRT1’de program yapan Alişan, her boş vaktini ailesiyle geçirmeyi ihmal etmiyor. Bu akşam ise bir aile dostlarının kız isteme törenine katılan Tektaş çiftimiz, şıklıklarıyla gecenin en dikkat çeken ismi olmayı başardı. Alişan, Instagram’dan evlenecek çiftin fotoğraflarını paylaşarak mutluluk dilemeyi de ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz