Ne Çok Acı Biriktirmişsin İçinde: 2500 TL’lik Faturasını Paylaşan Gülse Birsel’e Gonca Vuslateri’den Büyük Taş!

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2022

Ne Çok Acı Biriktirmişsin İçinde: 2500 TL’lik Faturasını Paylaşan Gülse Birsel’e Gonca Vuslateri’den Büyük Taş!

Ülkemizdeki son zamların ardından ünlüler camiasından da isyanlar başladı. İlk olarak Demet Akalın’ın sık sık sosyal medyada fiyat artışlarını eleştirdiğini görüyorduk, sonrasında ise ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel, 3+1 evine gelen elektrik faturasını sosyal medyada paylaşınca ortalık karıştı. Güzel oyuncunun bu paylaşımından sonra sosyal medyada ikiye bölündü! Birçok kişi Gülse Birsel’e hak verirken, bazı kullanıcılar ise “siz bile isyan ediyorsanız asgari ücretliler ne yapsın?” diyerek sitemini dile getirmekten geri durmadı.

gülse birsel

Ancak bir dönem Gülse Birsel’le birlikte çalışan Gonca Vuslateri’den yıllar sonra gelen çıkış herkesi şaşırttı. Yalan Dünya’da rol aldığı sıralarda, Gülse Birsel’e gelen elektrik faturasından bile daha düşük ücret aldığını dile getiren Gonca Vuslateri’den yıllar sonra bu sözleri duymak herkesi oldukça şaşırttı. Bakalım Gülse Birsel’den bu sözlere yanıt gelecek mi? Göreceğiz.

Gülse Birsel’den Elektrik Faturası Çıkışı!

blank

Şimdilerde yeni dizisi için çalışmalara devam eden Gülse Birsel, Instagram’dan paylaştığı elektrik faturası ile herkesi şaşırttı. 2250 TL’lik faturasını Instagram’da paylaşan güzel senarist, 3+1 evde oturduğunu da eklemeden duramadı. Fakat sosyal medyadan gelen yorumların ardı arkası kesilmedi. Bu yorumlardan biri de Gonca Vuslateri’ye aitti.

Gonca Vuslateri’den Yıllar Sonra Gelen Şok İtiraf!

Bildiğiniz gibi Gülse Birsel, ülkemizin en sevilen kadın senaristlerinin başında geliyor. Bundan yıllaaar önce Avrupa Yakası dizisiyle hayatımıza neşe getiren Gülse Birsel, Avrupa Yakası’ndan sonra ise Yalan Dünya ve Jet Sosyete dizileriyle de karşımıza çıktı. Hatta ilk sinema filmi Aile Arasında, vizyona girdiği yıl rekor kırmayı başardı. Ancak ne Yalan Dünya ne de Jet Sosyete, Avrupa Yakası kadar başarılı olmayı başaramadı. O dönemlerde birçok yeni oyuncu ile çalışan Gülse Birsel’in Yalan Dünya’da beraber çalıştığı isimlerden biri de Gonca Vuslateri’ydi. Güzel oyuncu dizide hem Eylem hem de Vasfiye Teyze karakterini canlandırıyordu.

blank

Özellikle de Vasfiye Teyze karakteriyle o döneme damgasını vurmayı başaran Gonca Vuslateri, Gülse Birsel’in elektrik faturası çıkışına Twitter’dan verdiği yanıtla herkesi şoke etti; “Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 TL daha düşüktü hem de. O yüzden fatura konusunda deneyimliyim. Soğuk havalarda arkadaşında kal. Sete ordan git. Ha bir de baget ekmek al 4’e böl pul biberle lup.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz