Bu Sözler Tarkan’a mı? Alişan ve Demet Akalın Gazze’de Yaşananlarla İlgili Sessiz Kalan Ünlüleri Topa Tuttu

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Bu Sözler Tarkan’a mı? Alişan ve Demet Akalın Gazze’de Yaşananlarla İlgili Sessiz Kalan Ünlüleri Topa Tuttu

Ünlü şarkıcılar Alişan ve Demet Akalın, sundukları sabah programında Filistin’le ilgili paylaşım yapmayan ünlüleri hedef aldı. Alişan, “En çok değer gören de onlar” diyerek dinleyicilere de sitem etti.

Alişan ve Demet Akalın

Ünlü şarkıcılar Alişan ve Demet Akalın, bir dönem kanlı bıçaklı olup sonra canlı yayında barışmış ve eski günlerine dönmüştü. Barışmalarının şerefine, yıllar önce yaptıkları gibi, tekrar program sunmaya başladılar. Star TV’de sundukları “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”, 9 aydır devam ediyor. Gündüz kuşağında Müge Anlı ve Çağla Şıkel gibi güçlü isimlere rakip olan “ortiler”, bu işin de altından kalkmayı başardı.

Demet Akalın

Ne var ki, aralarındaki samimiyet nedeniyle zaman zaman büyük gaflar da yapıyorlar. Örneğin, tam kapanma başlamadan önce Demet Akalın, çoğu insanın tatil beldelerine hücum etmesini eleştirmişti: “2 milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse ‘param yok’ demesin. Vallahi herkesin Bodrum’da evi var!

Yerden yere vurulan Demet Akalın, “Kuliste konuşur gibi konuşmuşum” diyerek özür dilemek zorunda kaldı. Bu sabah da ortisi Alişan’ın “kuliste konuşur gibi” konuşmasına şahit olduk!

Sanat Camiasına Filistin Sitemi

İsrail polisinin Mescid-i Aksa’ya girmesi ve devamında gelen hava saldırıları sonucu yaşanan can kayıpları herkesin yüreğini yaktı. Ünlüler camiasında da yankı bulan bu olaylara tepki gösteren ilk isimlerden biri de Alişan’dı.

Alişan, yaşanan vahşeti paylaşmaya devam etti. Ama arkasından gelen diğer ünlülerin tutumlarından pek hoşlanmamış!

Sanat camiasına uzun uzun sitem eden Alişan, epey kızgındı: “Doğa da bizim. Yapılan yanlışları tabii ki haykıracağız. Ama sadece doğa değil bu dünya, orada katledilen çocuklar var. Sanat camiama da seslenmek istiyorum. Her şeyde önayak olan, duyarlı kesilen bazı sanatçı kesim var. Hiçbirinin ne sosyal medyasında ne de röportajlarında bu konuyla ilgili en ufak bir kınama göremedim.

Demet Akalın Alişan

Demet Akalın ise “Çoğu paylaştı ama kast ettiğini anladım. Bayağı büyük isimlerden bahsediyorsun.” deyince Alişan, “En çok değer görenler onlar oluyor. İnşallah halkımız bu konuda duyarlı davranır” dedi ve ekledi: “Doluyum. Biraz daha konuşursam daha fazla boşalacağım, o yüzden artık konuşmayayım!

Bu Sözler Tarkan’a mı?

Tarkan

Alişan’ın “doğa” ve Demet Akalın’ın “büyük isim” vurgusu, bu sözlerin büyük ihtimalle Tarkan için söylendiğini düşündürüyor. Malum, Tarkan memleketi İkizdere’de yapılmak istenen doğa katliamına karşı paylaşımlarıyla büyük ses getirmişti. Hemen hemen her konuda da görüşünü beyan edip önemli etki yaratabilen, gerçekten büyük bir isim.

Ancak bu sözler Tarkan içinse, Alişan ve Demet Akalın yine bir gafa imza attı! Çünkü Tarkan dün gece Filistin için paylaşım yaptı.

Tarkan story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz