Ebru Şallı’nın Yapmadığı Bir Bu Kalmıştı! Hollywood Tepesine Çıktı ve O Anları Takipçileriyle Paylaştı

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Ebru Şallı’nın Yapmadığı Bir Bu Kalmıştı! Hollywood Tepesine Çıktı ve O Anları Takipçileriyle Paylaştı

Ünlü model, sunucu ve pilates eğitmeni Ebru Şallı şu sıralar Amerikada. Hollywood tepesine çıkarak o görüntüleri takipçileriyle paylaşan Şallı belki de bir ilki gerçekleştirdi!

Sık Sık Amerika’ya gidiyor

2019 yılında Uğur Akkuş ile evlenen Ebru Şallı, Amerika’yı sık sık ziyaret ediyor. Eşi Uğur Akkuş’un Amerika’da bir evi oluşu, Şallı’nın Amerika’ya daha sık ve uzun seyahatler düzenlemesine olanak tanıyor.

Bir İlki Gerçekleştirdi!

blank

Şu sıralar yine Amerika’da bulunan ünlü model, geçtiğimiz günlerde Hollywood tepesinden görüntüler paylaştı. Tepede pilates yapan ünlü model belki de bir ilki gerçekleştirerek Hollywood tepesinde pilates yapan ilk kişi oldu.

Pilatese olan düşkünlüğü ile bilinen Ebru Şallı, her yerde ve her şartta pilates yapabileceğini söylemiş ve Youtube’da açtığı Ebru Şallı İle Pilates kanalında paylaştığı videolarla herkesi pilatese teşvik etmişti.

Zor Günler Geçirdi

blank

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında oğlu Pars’ı lenfoma sebebiyle kaybeden Ebru Şallı, bu yıl Pars’sız ikinci anneler gününü kutladı. Her fırsatta, melek oğlunun her daim annesi olduğunu belirten ünlü model, bu zor günü yine eşinin desteği ile atlattı.

Youtuber Oldu

blank

Ebru Şallı geçtiğimiz günlerde Youtube’da yeni bir kanal açtı. Hakkındaki dedikoduları yanıtladığı videolar paylaşan Şallı, kanalın amacının dedikodu ve eğlence olduğunu belirtti. Çiçeği burnunda youtuber Ebru Şallı’nın kanalı şimdiden bir çok abone kazandı.

Dedikodulara Cevap Verdi!

blank

Youtube kanalında hakkında çıkan dedikoduları cevaplayan Ebru Şallı, eşinin kendisine ev aldığı ile ilgili iddialara, ‘Öyle bir şey yok. Sürekli ev alınıyor bana. Uğur’la beraber olmaya başladığımızdan beri 7 tane ev almış olması gerekiyor bana. Bir de Amerika’da aldı diye çıktı, 8 tane falan ev oldu. Benim gayrimenkul zengini olmam gerekiyor. Herkes bir rahatlasın ev almadı.’ şeklinde açıklama getirdi.

blank

Ünlü model, evlilik sözleşmesi haberlerini ise ‘Uğur bana evlilik sözleşmesi imzalattı ama bu kendi aramızda. Herhangi bir resmi noterden imzalanmadı yani. Tek bir maddelik sözleşme. Ama bunun ne olduğunu açıklayamıyorum sizlere maalesef’ cümleleriyle cevapladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz