Erdoğan Yasakları Açıklayınca Reynmen’i Korku Sardı: “Ben ülkeye giremeyecek miyim?”

Dilek

Haberler

27 Nisan 2021

Erdoğan Yasakları Açıklayınca Reynmen’i Korku Sardı: “Ben ülkeye giremeyecek miyim?”

Hükümetin 29 Nisan’da tam kapanmaya geçiş kararı herkesi derinden etkiledi. Ama Reynmen gibi bazı isimlerin derdi sıradan insanlardan çok daha başkaydı!

Covid-19 pandemisi nedeniyle alınan önlemler giderek daha sert hale geliyor. Vaka sayısının bir türlü istenen seviyeye gelmesi ama yanı başımızdaki Avrupa ülkelerinin normalleşmeye başlaması hükümeti de alarma geçirdi. Malum, yaz sezonu geliyor, turistleri başka ülkeye kaptıramayız! 29 Nisan-17 Mayıs arası ülke olarak tam kapanmaya gidiyoruz. Ancak bu kararın sadece üç gün önce açıklanması, herhangi bir destek paketi sunulmaması ve asıl çözüm olan aşılamadan bahsedilmemesi herkesi tedirgin etti. Üç hafta daha evlerde olmanın yaşattığı sinir harbi de cabası!

Ünlülerin Tatil Keyfi de Bitti

Demet Akalın Okan Kurt Hira

Öte yandan, ünlü isimlerin derdi çok daha başka! Malum, kısmi kapanmada parası olan hafta sonu istediği yerde tatil yapıyordu. Tam kapanmada oteller de rezervasyon almayacak, bakalım ünlüler üç hafta kutu gibi (!) evlerinde ne yapacak? Parası daha çok olduğu için derdi daha büyük olanlar da var tabii ki! Türkiye’yi es geçip normalleşmeye başlamış ülkelere gidenler de çok. Hala orada olanlar bir an önce dönemezse ya da sponsor bulamazsa paraları kül olabilir! Örneğin, Reynmen ülkeye nasıl döneceğini kara kara düşünüyor!

İsviçre Tatili Başına Dert Oldu

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen, şu sıralar İsviçre’de tatilde. Yaşadığı her anı Instagram’dan paylaşan Reynmen, “Ya buralar müthiş güzel ama acayip pahalı ya” diyerek dert yanmayı da ihmal etmiyor. Bir de saatiyle gösteriş yapmayı!

Reynmen

Reynmen, 20 gün ülkeye giremeyeceğini öğrenince de büyük bir şok yaşadı.

Reynmen

Ülkesi için türküler bile yaktı. İşte 20 gün Türkiye’ye giremeyeceğini öğrenen Reynmen!

Sonuçta, Reynmen’in bile 20 gün dünyanın en pahalı ülkelerinden biri olan İsviçre’de kalacak kadar parası yoktur. Ucuz oluyor diye Alman işçi çalıştırıyorlar, düşünün. Allah yardımcısı olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz