Bülent Ersoy, Nihat Doğan’ın Oğluna Takı Takmayınca Ortalık Karıştı: “Et Acını Paylaşmıştım!”

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2023

Bülent Ersoy, Nihat Doğan’ın Oğluna Takı Takmayınca Ortalık Karıştı: “Et Acını Paylaşmıştım!”

Gün geçmiyor ki magazin dünyasındaki ilginç olaylarla karşılaşmayalım. Her daim farklı olay ve kişilerle bizleri şaşırtan magazin gündeminin bugünkü konusu ise Nihat Doğan ve Bülent Ersoy’undaki “et acısı”! Bugün ünlü şarkıcı Nihat Doğan, TV8’deki 2. Sayfa isimli magazin programına katıldı. Programda Bülent Ersoy’un oğlu dünyaya geldikten sonra takı takmadığını anlatan Nihat Doğan, Bülent Ersoy için; “Bülent Ersoy’u halamızı kaybettik. Beşi bir yerdeyi konuştuktan sonra ortadan kayboldu, bulamıyoruz. Halbuki ben onun et acısını paylaşmıştım. Et yüzünden ağladığını gördüm. ‘Yıllardır hasret kaldık butlara’ dedi. Acın acımdır dedim, karşılıklı ağladık…” dedi. Bülent Ersoy’un Nihat Doğan’a yanıtı ne olacak merakla bekliyoruz!

Nihat Doğan’ın Bülent Ersoy’a Tepkisi Sosyal Medyada Olay Oldu!

Son olarak Mabel Matiz’in Antidepresan şarkısını arabesk stilinde yorumladığı için eleştirilere maruz kalan Nihat Doğan, geçtiğimiz aylarda İranlı hayranı Arezoo Gharlar ile dünyaevine girmiş ve bu evlilikten bir de oğlu olmuştu. Zaman zaman ahlak bekçiliği yapan Nihat Doğan’ın o dönemki sevgilisi Arezoo Gharlar’ın evlilik dışı hamile kaldığı ve bu nedenle apar topar evlendiklerini de öğrenmiştik. Evlilikten sonra oğlunu kucağına alan Nihat Doğan, Bülent Ersoy’a demediğini bırakmadı!

Bugün TV8’deki 2. Sayfa programına katılan Nihat Doğan Bülent Ersoy’a şu sözlerle sitem etti: “5’i bir yerde’yi duydu o gün bugün ortada yok halamız. Arkadaşlar halamızı kaybettik. Oğlum halasını kaybetmiş. Çok kırgınım. Ya ben senin et acını paylaştım halacım. Senin için et için ağladım ya. ‘Acın acındır sana en yakın zamanda eti yedireceğim hem de but yedireceğim’ dedim. Baş başa geldik ağladık, et yüzünden ağlayan bir Bülent Ersoy’u gördüm. O ağlayınca ben de ağladım. ‘Ah yıllardır hasret kaldık butlara’ diyor. Yedirdim de eti”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz