Demet Özdemir’le Yatak Sahnesi Olay Olan Engin Akyürek, Sessiz Sedasız İkinci Kitabını Çıkarttı!

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2023

Demet Özdemir’le Yatak Sahnesi Olay Olan Engin Akyürek, Sessiz Sedasız İkinci Kitabını Çıkarttı!

Demet Özdemir ve Engin Akyürek geçtiğimiz sezonlarda da TV8’de yayınlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde başrol oynuyordu. İkilinin uyumu seyircilerden tam not almış olacak ki, bu sezonda da aynı oyuncular Fox TV’de Adım Farah dizisinde buluştu. Hatta geçtiğimiz bölümde Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in birbiri ile yakınlaştığı yatak sahnesi sosyal medyada olay oldu. Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, her ne kadar yatak sahnesiyle olay olsa da, kişisel hayatında kaostan ve sosyal meydadan uzak yaşıyor. Oyunculuğunun yanında yazarlık da yapan oyuncu bugün ikinci kitabı “Zamansız”ı çıkarttığını duyurdu.

Engin Akyürek İkinci Kitabını Çıkarttı!

Oyuncu Engin Akyürek, 21 öyküden oluşan “Sessizlik” adlı kitabını 2018 yılında yayınlamıştı. Kitapta ünlü oyuncunun 21 öyküsü yer alıyor ve kitabın tüm telif gelirleri Darüşşafaka’ya bağışlandı. Oyunculuk yeteneğinin yanında yazarlığını da ekleyen Engin Akyürek, sanatın her dalında kendini gösterebiliyor. Bugün ise yakışıklı oyuncu 2018’den sonra ikinci kitabı Zamansız’ı bitirdiğini ve yayınlandığını duyurdu. Ayrıca kitaptan gelecek olan tüm gelirin Türkiye Omurilik felçlileri derneğine bağışlanacağını şu sözlerle duyurdu:

“Uzun bir aradan sonra ikinci öykü kitabım “Zamansız ” karşınızda. Uzun bir aranın içine belki tatsız olaylar duygular girdi ama bu kitabı her şeye rağmen umut dolu bir dünyada yaşama isteğimizin var olduğunu bilmek , bu duyguda bir tat bırakabilmek adına paylaşmak istedim. Yazma yolculuğumda her daim yanımda olan @idilhafizoglu na @yasinoksuz e ve çok emek verdiğimiz @kafasinagoredergi sine @basrialbayrak ın ve #ÖzlemDurak’ın basım yolculuğundaki emeklerine , @artistanbul1 ailesine ve @dogan_kitap ailesine , çizimleriyle yine yanımda olan @nalanalaca ya, kapak çizimini yapan @basaran_karabulut a , değerli aileme ve Ankara’ya sonsuz teşekkürler… ( kitabın telif gelirleri Türkiye Omurilik felçlileri derneğine bağışlanmıştır)”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz