Bülent Ersoy’un Skandal Anıtkabir Görüntülerinin Ardından Gülben Ergen’den Şok Çıkış Geldi: “Nedir Bu…”

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2022

Bülent Ersoy’un Skandal Anıtkabir Görüntülerinin Ardından Gülben Ergen’den Şok Çıkış Geldi: “Nedir Bu…”

Ünlü Diva Bülent Ersoy’un magazin gündemine sızan Anıtkabir fotoğrafları geçtiğimiz günden beri sosyal medyanın en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyarete Anıtkabir’e ziyarete giden ünlü sanatçının tekerlekli sandalyede oturması ve Anıtkabir’deki görevli bir askerin kendisine eşlik ederek şemsiye tutması sosyal medyada olay oldu! Pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından linçlenen ünlü Diva’yı savunan kişiler de yok değildi. O isimlerden biri de Gülben Ergen oldu!

Bülent Ersoy’a Ağır Linç!

Gün geçmiyor ki magazin gündeminde sessiz sedasız bir gün yaşansın! Ünlülerimiz her daim konuşulacak ya da ortalığı karıştıracak işlere imza atabiliyor. Bu isimlerin başında ise Diva lakaplı Bülent Ersoy yer alıyor. Türkiye’nin en varlıklı sanatçılarından olan Bülent Ersoy, gayrimenkulleri, takıları, kıyafetleri ve bilhassa da gerçek olduğunu saklamadığı kürkleriyle gündemden düşmeyen isimler arasında yer alıyor ancak Bülent Ersoy’un bu defa gündem olduğu olay ise oldukça farklı.

blank

Bülent Ersoy’u Gülben Ergen Korudu!

Geçtiğimiz günlerde Anıtkabir’de çekilen görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Bülent Ersoy’un sosyal medyaya sızan fotoğraflarında Anıtkabir’de görevli bir askerin ünlü sanatçıya eşlik ettiğini ve şemsiye tuttuğunu görüyoruz! Bu görüntüler sosyal medyada “saygısızlık” olarak görüldü ve Diva büyük bir linç yağmuruna tutuldu. Ancak Bülent Ersoy’u korumaktan çekinmeyen isimler de vardı. O isimlerden biri de Gülben Ergen oldu.

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy’un Twitter’da ve diğer sosyal mecralarda boşuna linç edildiğini söyleyerek kendisine destek oldu; “Ne olmuş bir yetkili, ya da bir subay, yaşına hürmeten, saygısından ya da sevgisinden, Bülent Ersoy’a şemsiye tuttuysa? Nedir bu olması gerekene verilmeyen tepkisizlik? Ama konunun içinde ünlü olunca avaz avaz haykırma merakı?Yaşasın #Anıtkabir’i ziyaret eden herkes ve #BülentErsoy”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz