Önceki Hafta Transparan Kıyafetiyle Sosyal Medyayı Karıştıran Şeyma Subaşı Şimdi de Bikinisiyle Nefesleri Kesti!

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2022

Önceki Hafta Transparan Kıyafetiyle Sosyal Medyayı Karıştıran Şeyma Subaşı Şimdi de Bikinisiyle Nefesleri Kesti!

Sosyal medyanın party girl’ü Şeyma Subaşı, milyoner sevgilisi Meedo ile birlikte Meksika Tulum’da güzel bir tatilin tadını çıkartıyor. 7. kez girişimciliğe atılan Şeyma Subaşı, yoğun iş temposuna girmeden önce arkadaşları ve sevgilisiyle partilemeye ve eğlenmeye devam ediyor. Önceki hafta yine Tulum’daki bir partide giydiği transparan kıyafetiyle sosyal medyayı ayağa kaldıran güzel fenomen, bugün de Tulum’dan bikilini fotoğraflar paylaşarak takipçilerinin nefesini kesmeyi başardı.

Şeyma Subaşı Yeniden Ticarete Atılıyor!

Uzun süredir Meedo ile birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı, önceki aylarda çektiği Youtube videosunda günlük hayatta kullandığı her şeyi üreteceği bir marka çıkaracağını söylemiş ve soluğu Trakya bölgesinde fabrikalarda almıştı. Pek çok farklı fabrika ile iletişim halinde olan güzel fenomen sonunda markası için ilk adımları atmaya başladı. Hatta Instagram hesabının bio kısmına çoktan markasını etiketledi bile!

blank

Ancak Şeyma Subaşı’nın ticaretten yana şansı gülmüyor! Uzun yıllardır Acun Ilıcalı’nın destekleriyle farklı işler kuran ve farklı sektörler deneyen Şeyma Subaşı; modadan, işletmeciliğe, teknoloji girişimciliğinden, spor markasına kadar pek çok sektör ve iş fikri denemiş olsa da hepsinin sonu hüsranla bitti. Şimdi de Meedo eniştemiz sponsorluğunda “Just You Do You” isimli bir marka kuran Şeyma’nın bakalım bu girişimcilik serüveni başarılı olacak mı?

Bikinili Pozlarıyla Yürekleri Hoplattı!

Ancak Şeyma Subaşı yeni markası “Just You Do You”nun işlerine yoğunlaşmadan önce arkadaşları ve sevgilisi Meedo ile birlikte Tulum’da güzel bir tatile çıktı. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir partide ışığın azizliğine uğrayan Şeyma Subaşı, transparan kıyafetiyle zor anlar yaşamıştı. Bugün ise güzel fenomenimiz paylaştığı bikinili fotoğraflar ise bu soğuk günlerde içimizi ısıtmayı başardı! Şeyma Subaşı’nın paylaştığı bikinili fotoğraflar kısa süre içinde 30.000 like’ı geçmeyi başardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz