En Büyük Hayalini Açıkladı: İngiltere’de Futbol Kulübü Satın Alan Acun Ilıcalı’nın En Büyük Hayali Neymiş?

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2022

En Büyük Hayalini Açıkladı: İngiltere’de Futbol Kulübü Satın Alan Acun Ilıcalı’nın En Büyük Hayali Neymiş?

Ünlü yapımcı ve televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Championship kulüplerinden Hull City’yi satın almış hatta maçına giderek takımına destek vermekten geri durmamıştı. Yavaş yavaş dünya çapında tanınırlık elde etmeye başlayan Acun Ilıcalı, bugün İngiliz medyasına ilk röportajını verdi. Hull City’i 30 milyon pound ödeyerek satın alan ünlü yapımcı DailyMail’den David Coverdale’e verdiği röportajda en büyük hayalini açıkladı. Bakalım Acun Ilıcalı’nın en büyük hayali neymiş?

Özel Hayatıyla Her Daim Gündemde!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı uzun yıllardır hem televizyon seyircisinin hem de sosyal medyanın en takip edilen ve en çok konuşulan isimlerinden biri. Televizyon programları sayesinde adını tüm Türkiye’ye duyuran Acun Ilıcalı sadece kariyeriyle değil çalkantılı ilişkileriyle de sıkça magazin gündeminde yer alıyor. Son olarak Şeyma Subaşı ile 10 yıl yasak aşk yaşadıktan sonra evlenen ve bir sonraki sene boşanan şimdilerde kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile ilişki yaşıyor.

blank

Zaten Acun Ilıcalı da özel hayatının ne kadar çalkantılı olduğunu gizlemiyor; “Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir. Özel hayatım biraz ilginç olduğu için Türkiye’de 10 yıl üst üste en çok haberlerde yer alan kişi benim. 20 yaşında evlendim. 21 yaşında baba oldum. 22 yaşında ailemi trafik kazasında kaybettim. Kızım arabanın içindeydi. 15 kırık kemikle hayatta kaldı. 23 yaşımdayken bir motosiklet kazası geçirdim ve arkadaşım yanımda vefat etti. 24 yaşımdayken iflas ettim ve bir işim yoktu. Hayattaki her olumsuzluğu yaşadım.”

En Büyük Hayalini Açıkladı!

blank

Ünlü yapımcı en büyük hayalinin ise İngiltere’den bir futbol kulübü almak olduğunu söylüyor, Türkiye’de de sık sık özellikle Fenerbahçe’ye verdiği desteklerle tanıdığımız Acun Ilıcalı’nın futbolu ne kadar sevdiğini herkes biliyor. En büyük hayalini gerçekleştirdiğini söyleyen Acun Ilıcalı’nın hedefi ile Hull City ile Premier Lige yükselmekmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz