İşte yeni başlayan diziler! Kerem Bürsin, Hande Erçel ve diğerleri…

Tvyayinakisi.com

Kanal D

2 Haziran 2020

İşte yeni başlayan diziler! Kerem Bürsin, Hande Erçel ve diğerleri…

Mart ayında ortaya çıkan koronavirüs salgının sonrasında çekimlerini durdurma kararı alan dizi setleri yeni bölümleri için harekete geçti. Yeni sezon için hazırlıklarını yapan dizilerin yanında yaza damga vuracak iddialı projelerin detayları da belli olmaya başladı. Güçlü oyuncu kadrosuyla yaza hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan dizilerin detayları netleşirken kanallar arasındaki rekabet kızıştı.

Kanallar verilen aranın sonrasında yeni projeler ile izleyicilerini sevindirmek için anlaşmalarını hızlandırdı. Verilen aranın intikamını almak istercesine iddialı yapımların haberlerini duyuran kanallar karşısında seyirciler seçim yapmakta zorlanacak. Yeni dizileriyle ekranlara dönmeye hazırlanan isimler arasında Hande Erçel, Kerem Bürsin, Burak Deniz, Furkan Andıç ve Dilan Deniz Çiçek gibi ünlüler yerini aldı.

“YARIM KALAN AŞKLAR”

Son dönemin popüler dijital platformlarından biri olan Blu TV, Yarım Kalan Aşklar dizisiyle Dilan Deniz Çiçek ve Burak Deniz’i bir araya getirecek. Trafik kazası geçirerek hayatını kaybeden ve başka bir bedenle dünyaya gelen Ozan’ın hikayesini anlatan dizinin çekimlerine Haziran ayında başlanacak. Hayata başka bir bedende dönen Ozan delice aşık olduğu Elif’i bulmak için kendini maceranın ortasında bulur. Yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu dizinin senaryo ekibinde Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur gibi yetenekli kalemler yer alıyor.

ÇATI KATI AŞK

blank

Kanal D yaz ekranına Yeşilçam tadında bir aile komedisiyle gelmeye hazırlanıyor. Başrollerini Furkan Ardıç, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz ve Ezgi Şenler’i paylaştığı dizi aileye dahil olan iki yabancının olayları karıştırmasını konu alıyor. Barış Yöş’ün yönetmenliğini üstlendiği yapıma senarist grubunda bulunan Saygın Delibal ve Fethi Kantarcı kalemiyle şekil verecek.

“ARIZA”

blank

Show TV ekranında seyircisiyle buluşmaya hazırlanan aksiyon türündeki Arıza dizisinin başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşacak. Gamestory isimli içerik şirketinin orijinal hikayesinden uyarlanacak dizinin senaryosunu Ozan Aksungur kaleme alacak. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz oturacak.

“SEN ÇAL KAPIMI”

blank

Fox TV’de izleyicisiyle buluşacak olan dizinin başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin oynayacak. Eda ve Serkan’ın aşk ve nefret dolu hikayesini konu edinen dizinin iddialı oyuncu kadrosunda; Neslihan Yelden, İsmail Ege Şaşmaz, Melisa Döngel ve Anıl İlter gibi isimler yer alacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz