Burak ve Eliz de Nasibini Aldı: Alişan’ın Instagram Filtreleriyle İmtihanı, Onları Hiç Böyle Görmediniz!

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2022

Burak ve Eliz de Nasibini Aldı: Alişan’ın Instagram Filtreleriyle İmtihanı, Onları Hiç Böyle Görmediniz!

Son günlerde ailesiyle sık sık Instagram paylaşımları yapan Alişan, bugün okul çıkışı çocukları ve yeğenleriyle güzel bir yemek yemeyi ihmal etmedi. Yemek sırasında Instagram filtreleriyle zaman geçiren Alişan’ın son paylaşımları hem kendisini hem çocukları hem de Instagram takipçilerini oldukça eğlendirdi. Hatta Alişan’ın gazabından Burak’ın dadısı da nasibini aldı! Bakalım Alişan Instagram filtreleriyle kimleri hangi şekillere sokmuş?

Instagram’ın ve sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden Alişan, geçtiğimiz haftalarda yaşadığı öpüşme krizinin ardından tekrardan işine ve ailesine odaklanmış durumda. Haftaiçi her sabah TRT1’de farklı konuklarla hem eğlenceli hem de öğretici bir program sunan Alişan aynı zamanda da farklı şehirlerdeki konserlerle sevenleriyle buluşuyor bu yoğun çalışma temposunun içinde ailesine vakit ayırmayı ihmal etmeyen ünlü şarkıcı, sık sık yeğenleri ve çocuklarıyla vakit geçiriyor.

Alişan’ın Filtrelerle İmtihanı!

Bugün yeğenleri Eyşan, Ceylan ve oğlu Burak’ı okuldan aldıktan sonra soluğu bir restoranda alan Alişan, Instagram filtrelerine dadanınca ortaya komik görüntüler çıktı. Bildiğiniz gibi Instagram’ın pek çok güzelleştirici filtreleri bulunuyor ancak bazı kullanıcıların filtreleri sayesinde ortaya eğlenceli görüntüler de çıkabiliyor. İlk olarak en büyük yeğeni Eyşan’a kaş ve bıyık ekleyen Alişan, video çekerek Instagram’a atmayı ihmal etmedi.

Alişan’ın ikinci sıradaki kurbanı ise küçük yeğeni Ceylan oldu! Ceylan’ı kendine benzeten Alişan, Instagram filtresi sayesinde hem eğlendi hem de eğlendirdi.

Ünlü şarkıcı Burak’ın bakıcısı Maria’ya da filtreleriyle kaş bıyık eklemeyi ihmal etmedi!

Alişan’ın son kurbanı ise oğlu Burak oldu, Burak’a da kaş bıyık eklemeyen ünlü şarkıcı tüm ailesini Instagram’da filtlerle şekilden şekile sokmuş oldu. Bu görüntüler hem tüm Tektaş ailesini hem de Instagram takipçilerini oldukça eğlendirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz