Uludağ’da Kayak Şov Yapan Demet Akalın’ın Göçmen Antipatisi Devam Ediyor: “Artık Ülkenize Gidebilirsiniz!”

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2022

Uludağ’da Kayak Şov Yapan Demet Akalın’ın Göçmen Antipatisi Devam Ediyor: “Artık Ülkenize Gidebilirsiniz!”

Her konu hakkında söyleyecek bir sözü olan Demet Akalın, Instagram ve Twitter’dan sık sık ülke gündeminde ya da magazin gündeminde yaşananlarla ilgili yorum yapmaktan geri durmuyor. Son olarak geçtiğimiz yaz aylarında orman yangınları için gözyaşı döken ve yardım toplayan güzel şarkıcı, sosyal medyadan alkış almıştı. Bugün ise Suriyeli göçmenlerin yeniden ülkelerine dönmesi gerektiğini ifade eden Demet Akalın’ın göçmen antipatisi devam ediyor.

Demet Akalın

Her Daim Gündemde!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın ülkemizin en çok konuşulan isimlerinin başında geliyor ancak Demet Akalın’ın gündeme şarkıları, mesleği ya da projeleriyle değil de, genelde yorumları, Instagram paylaşımları, dünyaca ünlü markaların kıyafetleri, Twitter’daki yazım yanlışları gibi konularla geliyor. Son olarak Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier’in yasak aşk yaşadığı iddiaları yüzünden iki yakın arkadaşıyla da arası bozulan Demet Akalın, tüm yaşananların üzerine bir de eski dostu Lerzan Mutlu’dan “mikser” lafını yemişti!

blank

Tüm bu kavgaların ardından ise magazincilere konuşan Gülşah Saraçoğlu, bir daha yakın arkadaşı Demet Akalın’ı affetmeyeceğini ve onunla konuşmayacağını söyleyerek kırgınlığını dile getirdi ancak güzel şarkıcıdan Gülşah Saraçoğlu’nun sözlerine bir yanıt gelmiş değil. Evet Demet Akalın’ın magazin gündeminde ne kadar önemli bir rol oynadığını biliyoruz.

Demet Akalın’ın Suriyeli Antipatisi Devam Ediyor!

blank

Ancak Demet Akalın sadece bu konularla gündeme gelmiyor, ülkede yaşanan gelişmeler hakkında yorum yapmaktan çekinmiyor. Sık sık Suriyeli göçmenlerin ülkelerine dönmeleri gerektiğini söyleyen güzel şarkıcı; bugün de benzer bir paylaşım yaparak göçmen antipatisini dile getirmekten geri durmadı; “Tamam artık gidebilirsiniz ülkenize. Güzel yediniz içtiniz biz de imkanlarımızı tanıdık. Bir daha yaşanmasın diyelim siz de güzel güzel ülkenize dönün artık.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz