Burak ve Eliz’e “Dünyam” Diyerek Sarılan Buse Varol’dan Sürpriz Fotoğraf Çekimi! Hangi Dergiye Kapak Oluyor?

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Burak ve Eliz’e “Dünyam” Diyerek Sarılan Buse Varol’dan Sürpriz Fotoğraf Çekimi! Hangi Dergiye Kapak Oluyor?

2018 yılında Alişan’la evlendikten sonra hızla yükselmeye ve tanınmaya başlayan Buse Varol, yaz aylarında eşi Alişan’la birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Fakat diziye başlamadan önce bir kez daha kameralara poz veren güzel oyuncudan sürpriz fotoğraf çekimi geldi! Buse Varol acaba hangi dergiye kapak olmaya hazırlanıyor?

Buse Varol ve Alişan

Miss Turkey’den Evliliğe!

Geçtiğimiz günlerde 30. yaşını yakın arkadaşları ve ailesiyle Arnavutköy’de bir balıkçıda kutlayan Buse Varol’un on parmağında on marifet! Aynı anda hem çocukları Burak ve Eliz’le ilgilenen hem eşi Alişan’ı ilgisiz bırakmamaya çalışan hem de mutfağa girip ailesine yemek hazırlayan Buse Varol aslında hayatımıza 2018 yılında değil 2012 yılında girdi!

Buse Varol

Miss Turkey yarışmasına “eğlenmek için” katıldığını itiraf eden Buse Varol’un hayatı güzellik yarışmasından sonra bir hayli değişti. Miss Turkey’de birçok kişinin favorilerinden olmasına rağmen dereceye giremeyen Buse Varol, yarışmadan sonra bir süre mankenlik yapmış olsa da; hayalindeki meslek için eğitimler almayı ihmal etmemiş! Yarışmanın ardından oyuncu olmaya karar veren Buse Varol, biraz eğitim biraz da şansla birçok dizide rol almayı başardı.

Buse Varol

Buse Varol’dan Sürpriz Proje!

Kanal D’nin evladiyelik dizisi Arka Sokaklar’da rol almayı başaran Buse Varol, ardından da TRT’nin Payitaht Abdülhamit dizisinde boy gösterdi! Tam kariyerinde yükselişe geçtiği dönemde de eşi Alişan’la bir dizi setinde tanışarak kısa sürede kendin nikah masasında buldu. 2018 yılında ünlü şarkıcı Alişan’la şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Buse Varol, evlendikten sonra kısa bir süre sonra ilk Burak’a hamile olduğunu öğrenince oyunculuğu rafa kaldırmak zorunda kaldı.

blank

Burak’tan kısa bir süre sonra ikinci çocuğu Eliz’in dünyaya geleceğini öğrenen Tektaş ailesinin mutluluğu ikiye katlandı! Şu sıralar evinde çocukları ve Alişan’la ilgilenmeye devam eden Buse Varol; oyunculuğa dönmeye hazırlanıyor. Fakat oyunculuktan sonra takipçilerinin karşısına sürpriz bir projeleyle çıkacağının müjdesini veren Buse Varol, bugün bir dergi için fotoğraf çekimi gerçekleştirdi! Henüz hangi dergi için ya da proje için fotoğraf çekimi yapıldı bilmiyoruz ama öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz