Dedikodu Kazanı: İbrahim Tatlıses’in Allah’a Yakarışı, Hadise Gitti Gülşen Geldi, Kerem Bürsin’den Aşk İtirafı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

25 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: İbrahim Tatlıses’in Allah’a Yakarışı, Hadise Gitti Gülşen Geldi, Kerem Bürsin’den Aşk İtirafı!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 25 Nisan Pazar günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Hande Erçel ve Kerem Bürsin Aşka Geldi!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finaline girmesinin ardından soluğu Maldivler’de alan Hande Erçel ve Kerem Bürsin her ne kadar “yakın arkadaş” olduklarını iddia etseler de; Instagram storyleri öyle söylemiyor! Bugün hem Hande Erçel hem de Kerem Bürsin birbirlerinin fotoğraflarını paylaşarak resmen aşklarını ilan ettiler. Hande Erçel’in günbatımında fotoğrafını çeken yakışıklı oyuncu; “Güzel bir yerde, güzel bir kadınla, güzel bir manzara” notuyla Instagram’da paylaştı. Bu arada detaylar için:

2. Buse Varol’un “Dünya”sı Kalbimizi Eritti!

Buse Varol

Güzel oyuncu Buse Varol, birkaç ay önce kızı Eliz’i kucağına aldı. Eliz’le birlikte dört kişilik çekirdek bir aile olan Tektaş’lar çocuklarıyla eğlenceli videoları ve fotoğrafları Instagram hesabında paylaşmaktan geri durmuyor. Özellikle de ailenin annesi Buse Varol’un çocukları Burak ve Eliz’e sarılıp “Benim Dünyam” dediği o anlar herkesin kalbini eritti. Bu arada detaylar için:

3. O Ses Türkiye’de Gülşen Rüzgarı!

Gülşen

Geçtiğimiz haftadan beri Ebru Gündeş, Reza Zarrab ve Hadise arasındaki iddialar; güzel şarkıcının basın yasağı çıkartmasından sonra bıçak gibi kesildi! Fakat bu sefer de ortaya yeni söylentiler atılmaya başlandı. Yıllardır O Ses Türkiye yarışmasındaki jüri üyeliğiyle severek takip edilen Hadise, iddiaya göre yarışmadan ayrılmış! Onun yerine gelecek isim ise sevilen şarkıcı Gülşen olmuş! Bu arada detaylar için:

4. Aleyna Tilki’nin Reklam Ücreti Herkesi Şoke Etti!

Aleyna Tilki

Açıklamaları ve şarkılarıyla magazin gündeminin yakından takip ettiği isimlerinden olan Aleyna Tilki, Exxen’deki dizisinin final çekimlerinin ardından bir meyvesuyu markasının reklam yüzü oldu. Güzel şarkıcının reklam çekimi aldığı ücret ise dudak uçuklatan cinsten; tam 1,7 milyon TL! Bu arada detaylar için:

5. İbrahim Tatlıses Gözyaşları İçinde Dua Etti!

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in İbo Show’un dün gece Şanlıurfa’nın meşhur sıra gecesi eğlencesi vardı! Fakat İbrahim Tatlıses yine VTR sonrasında gözyaşlarını tutamadı ve Allah’a dua etti; “Allah’ım sesimi geri ver! Sesimi geri vermezsen oturduğum yeri geri ver. Senden önüne eğilerek rica ediyorum. Derdi sen verdin dermanımı da ver” İbrahim Tatlıses’in bu duası ekran başındaki herkesi duygulandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz