Demet Akalın’ın Kızının Odasında Oyuncak Var Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz! İşte Hira’nın Küçük Serveti

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Demet Akalın’ın Kızının Odasında Oyuncak Var Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz! İşte Hira’nın Küçük Serveti

Demet Akalın bugün Instagram hesabından kızı Hira’nın odasına ait bir story paylaştı. E bu tabii oldukça normal bir davranış. İnsan tabii ki çocuğu ile ilgili paylaşım yapar. Ama story’de herkesi şaşkınlığa uğratan şey küçük Hira’nın odasında tuttuğu o küçük servetti. Çocukta servetin ne işi var demeyin. İşte Hira’nın sadece bebeklerinin bir kısmı ile elinde tuttuğu servet!

Gariban Demet’in Pandemi Krizi

demet akalın

Demet Akalın’ın pandemi yüzünden veryansınları hala kulaklarımızdan gitmiyor. Ünlü şarkıcı ve sunucu pandemi yüzünden konser veremediğini ve bundan dolayı da geçinmekte güçlük çektiğini söyleyerek epey yakınmıştı. Ardından da boğazdaki Hira Han Restoranın kendisine ait olup olmadığı meselesi bir hayli gündeme gelmişti. “Madem geçinemiyorsunuz nasıl böyle lüks bir restoran açabiliyorsunuz?” sorusu en sık duyduğu soru haline gelmişti. Hatta o da tüm bunlardan sıkılıp soluğu ailesi ile birlikte Uludağ’da almıştı.

Terslikler Bitmiyordu

blank

Uludağ’a gider gitmez eşi Okan Kurt’la birlikte koronaya yakalanan Demet Akalın neyse ki o zorlu süreci atlatmış ve adeta bunu kutlarcasına bir de Dubai’ye gitmişti. “Damı akan evden Dubai’ye uzanan” hikayesinde ünlü şarkıcı yine çok ama çok konuşulmuştu.

Çocuğuna Alabildiği Oyuncaklar

Bu aralarsa genelde Türkiye’den hatta evinden paylaşımlar yapmakla yetiniyor ünlü şarkıcı. Hatta oldukça ‘mütevazi’ bir şekilde kızı Hira’nın odasından bir story paylaşmış bugün. Ama yine de ‘O nasıl bir mütevazilik’ diyenler çıkacaktır mutlaka. Zira bu parasızlıkta Hira’ya alınan oyuncaklar dudak uçuklatan cinsten.

Bu Bebeklerin Tanesi Kaç Lira Biliyor musunuz?

Çocukları olanlar bilirler. Bir Lol bebek çılgınlığıdır gidiyor. Ama tabi Lol bebek var Lol bebek var. Story’de gördüğümüz kadarıyla Hira’nın sahip olduğu Lol bebeklerin tanesi 500 TL’den başlıyor. Aralarında 800 TL olanları da var tabii. Ve görüntülerden görüldüğü kadarıyla Hira’nın odasında adeta küçük bir servet yatıyor diyebiliriz.

Ne diyelim, garibanlık da zor tabii. Umarız pandemi koşulları en kısa sürede ortadan kalkar ve Demet Akalın daha iyi kazandığı günlere geri dönebilir. Bakalım o zaman Hira’nın oyuncak serveti bundan nasıl etkilenecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz