Nesrin’den Zeynep’e Önemli Soru: Barış Aynı Zamanda Senin Neyin? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Nesrin’den Zeynep’e Önemli Soru: Barış Aynı Zamanda Senin Neyin? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı

Mehdi’yi kaybetmiş olsa da her fırsatta Barış’ı yanında bulan Zeynep hala yaşadığı karışıklığı atlatabilmiş değildir. Ancak Barış da bu durumdan artık yavaş yavaş yoruluyor. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı!

Nesrin’in Şüpheli Hali

Doğduğun ev kaderindir zeynep barış

Mehdi’nin ölümünün ardından hala zor zamanlar yaşayan Zeynep’in kafası da hala karışıktır. Ancak Barış ona her konuda yardımcı olmaya çalışır. Yine geçtiğimiz hafta Zeynep trafikte bir sorunla karşı karşıya kalmış ve o karmaşada tanıştığı Nesrin bir anda hayatına girivermişti. Ancak bu tanışma çok kısa sürede bambaşka noktalara ilerler ve Nesrin Zeynep’in önemli kararlarında dahi onun yanında olmaya başlamıştır. Göründüğü gibi birisi olmayan Nesrin’in bu bir anda ortaya çıkışı ve Zeynep’in hayatına girişi ise hala cevap bekleyen sorulardan birisidir. Diğer yandan da şirketlerin yönetimini Zeynep’e devreden Nermin arkadaşları ile birlikte bir restoran açmaya karar verir.

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı

Bu hafta Nesrin’e çok güvenen Zeynep ona mali işler konusunda kendisine yardım edecek birisine ihtiyacı olduğunu söyler. Bu durumu fırsat bilen Nesrin hemen abisinin ona yardım edebileceğini söyler. Ancak Barış Nesrin’in abisinden çok hoşlanmaz. Bunu Zeynep’e söyleyen Barış hislerinin daha da ötesinde bir şeye şahit olur. Abim dediği kişi aslında Nesrin’in sevgilisidir. Barış’ın bunu görüp görmediği, Nesrin ve abim dediği kişi konusunda Zeynep’i ikna edip edemeyeceği gibi soruların yanıtları yeni bölümde bizleri bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz