Burçin Terzioğlu Menajerimi Ara’da Tüm Kadınların Sesi Oldu!

Aleyna

Star TV

13 Ekim 2020

Burçin Terzioğlu Menajerimi Ara’da Tüm Kadınların Sesi Oldu!

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, bu akşam Menajerimi Ara dizisine konuk olacak. Terzioğlu, tacize karşı sesini yükseltecek ve tüm kadınlara güç verecek.

Star TV’de ekrana gelen Menajerimi Ara dizisi, bir ajansta geçiyor ve televizyon sektörünün iç yüzünü gözler önüne seriyor. Her hafta ünlü isimleri konuk eden diziye sekizinci bölümünde Burçin Terzioğlu ve Hazal Kaya’nın konuk olacağı biliniyordu. Toplumsal sorunlara sık sık dikkat çeken iki başarılı oyuncunun nasıl ikna edildiği ise bölümden bazı parçaların yayınlanması ile anlaşıldı. Özellikle, Burçin Terzioğlu’nun oynadığı sahnelerden biri herkesi duygulandırdı.

Burçin Terzioğlu’nun Tacize Yönelik Önemli Mesajları Var

Bölüm öncesi yayınlanan kısa bir sahnesinde Burçin Terzioğlu’nu bir konferans salonunda görüyoruz. İstanbul Film Festivali’nin sunucularından biri olan Terzioğlu, katılımcılara sahneye çıkmadan hemen önce tacize uğradığını anlatıyor.

Tacizin en umulmadık insanlardan en beklenmedik anlarda bile gelebileceğine ışık tutan bu sahne önemli bir mesaj içeriyor. Terzioğlu, olayı çekinmeden anlatarak utanması ve susması gerekenin kendisi olmadığını gösteriyor. Kısacık sahneden bile ne kadar etkileyici bir konuşma yapacağı anlaşılan Terzioğlu, bu akşam herkesi derinden etkileyecek.

Hazal Kaya Sürprizi

Bölümün diğer konuğu ise son zamanlarda televizyon sektörüne dair yaptığı önemli açıklamalarla dikkat çeken Hazal Kaya. Kaya, ajansın menajerlerinden Kıraç’ın oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. Kıraç’ın bir sosyal sorumluluk projesi için ikna etmeye çalışacağı Kaya’nın neler yapacağı merak ediliyor.

View this post on Instagram

“Hazal söz verdi!” @ayyapim @startv

A post shared by Menajerimi Ara Dizi (@menajerimiaradizi) on

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz