Dev Kadrosuyla Heyecan Yaratan Son Yaz’ın Kanalı Belli Oldu!

Aleyna

FOX

13 Ekim 2020

Dev Kadrosuyla Heyecan Yaratan Son Yaz’ın Kanalı Belli Oldu!

Başrollerinde Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan Son Yaz, dev kadrosu ve güçlü senaryosuyla beklentileri yükseltti. Ali Atay, Ahu Türkpençe, Emre Karayel, Şebnem Dönmez gibi isimleri televizyona döndüren Son Yaz’ın kanalı belli oldu.

O3 Medya’nın bu sezon için hazırladığı iddialı yapım Son Yaz, başrollerinde Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan gibi iki popüler ismi bir araya getirmesiyle heyecan yarattı. En güçlü sezonlardan birine en iddialı diziyi hazırlama amacıyla yola çıkan ekip, bomba gibi bir oyuncu kadrosu topladı.

Yıllardır Ekranda Görmediğimiz İsimler Bu Projede Buluştu

Ali Atay

O3 Medya, dizinin en önemli parçalarından biri olan savcı karakteri için Ali Atay’la el sıkışarak bombayı patlattı. Uzun süredir sadece sinema filmleri için yönetmenlik ve oyunculuk yapan Atay’ı hiç görmediğimiz bir karakterle televizyona dönmeye ikna eden yapımın sürprizleri bununla sınırlı değil.

Emre Karayel ve Ahu Türkpençe gibi uzun zamandır televizyona mesafeli olan ve seçici davranan oyuncuları da bünyesine katan dizinin son sürprizi ünlü oyuncu Şebnem Dönmez’di.

Konusu Henüz Açıklanmadı

Ahu Türkpençe ve Emre Karayel

Dizinin konusuyla ilgili henüz bir açıklama yok ancak türünün drama olacağı ve bir aşk hikayesini merkeze alacağı biliniyor.

Dizinin yönetmeni ise Kurşun, Vatanım Sensin ve Yüzleşme gibi dizileri yöneten ve Kırımlı ile Türk sinemasının son dönemlerindeki en zor projelerden birine imza atan Burak Arlıel. Senaristler Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç ise daha önce Güneşin Kızları dizisini beraber yazdı. Drama ve romantizmin hakkını veren bir proje olacağı ekibin önceki işlerinden de belli oluyor.

Kanal Nihayet Belli Oldu

Fox TV kadrosu

Oyuncu kadrosuyla popüler genç yetenekleri ve usta isimleri buluşturan dizinin kanalı, konusu ve yayın tarihi çok merak ediliyor. Özellikle Alperen Duymaz, hayranlarının bu sorularından kaçamıyor.

Yayın tarihi netleşmese de dizinin 2020 bitmeden ekranlara gelmesi bekleniyor. Kanal ise nihayet kesinleşti, Son Yaz dizisi Fox’ta yayınlanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz