Burcu Biricik Fırtınası Geliyor! Burcu Biricik Nisanda Hem Camdaki Kız Hem de Netflix Dizisi Fatma ile Dönüyor

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Burcu Biricik Fırtınası Geliyor! Burcu Biricik Nisanda Hem Camdaki Kız Hem de Netflix Dizisi Fatma ile Dönüyor

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, önümüzdeki ay hem Netflix’te hem de televizyonda karşımıza çıkacak. “Camdaki Kız”da güzelliğiyle dikkat çeken Biricik, “Fatma”da ise bir seri katili oynayacak.

Burcu Biricik

Burcu Biricik, 10 yıl önce Kanal D’de yayınlanan “Artiz Mektebi” yarışmasında kazandığı birincilikle hayatımıza girdi. Böylece, 2006 yılında Miss Mediterranean güzellik yarışmasında aldığı tacın yanına yenisi eklendi! Hem güzellikte hem de oyunculukta kazanan Burcu Biricik, çok geçmeden ekranda kendine yer bulmaya başladı.

Burcu Biricik

Ağır adımlarla ilerlemeyi tercih ettiği için, onu 2016’da yayınlanan “Hayat Şarkısı” dizisine kadar başrollerde göremedik. Bu dizideki Hülya karakteri ise onun için dönüm noktası oldu. Televizyonda izlediğimiz “akıllı uslu esas kız” klişesine pek uymayan Hülya’yı, Burcu Biricik’ten başkası bu kadar hissederek oynayamazdı herhalde!

blank

“Hayat Şarkısı” dizisiyle olağanüstü bir çıkış yapan Burcu Biricik, televizyonun aranan isimlerinden birine dönüştü. Ancak sonraki projeleri “8. Gün” ve “Kuzgun” uzun ömürlü olamadı. Ama ünlü oyuncunun önlenemez yükselişi devam etti. “Kırmızı Oda” dizisinde 12 bölüm boyunca oynadığı Boncuk karakteriyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Hal böyle olunca, “Kırmızı Oda”nın yapımcılarının yeni projesine geçiş yaptı!

Güzelliğiyle Herkesi Hayran Bıraktı

Feyyaz Şerifoğlu Burcu Biricik

Burcu Biricik, yıllardır diziye uyarlanacağı konuşulan “Camdaki Kız” romanının Nalan’ı oldu. Hem de “Kırmızı Oda”daki partneri Feyyaz Şerifoğlu ile beraber oynayacak! Tanıtımdaki ve fragmanlardaki güzelliği ise günlerce konuşuldu. Dizi yine psikoloji temalı ve izleyiciyi gereceğine şüphe yok. Ama Burcu Biricik peri masalından fırlamış gibi!

Burcu Biricik

Merakla beklenen “Camdaki Kız”ın yayın tarihi 8 Nisan olarak açıklandı. Bu bombanın ardından Burcu Biricik’in uzun süredir haber beklenen “Fatma” dizisinin de yayın tarihi ilan edildi.

Burcu Biricik Fırtınası

Netflix Türkiye’nin merakla beklenen yeni dizisi “Fatma”, bir temizlikçinin seri katile dönüşmesini anlatıyor. Sıradan bir temizlikçi olan Fatma, kayıp eşi Zafer’i ararken bir cinayet işlemek zorunda kalıyor. Bu cinayetin ardından, mesleği sayesinde kendisinden hiç şüphe edilmeyen bir katile dönüşüyor!

Burcu Biricik

Bu heyecan verici hikaye de 27 Nisan’da Netflix’te gösterime giriyor. Burcu Biricik’i taban tabana zıt iki rolde izlemeye hazır mısınız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz