“Başına Gelenler Çok Kötü Mesut” Zeliha’ya Ne Oldu? Arka Sokaklar 584. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

“Başına Gelenler Çok Kötü Mesut” Zeliha’ya Ne Oldu? Arka Sokaklar 584. Bölüm Fragmanı

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri Arka Sokaklar, izleyenleriyle buluşmaya tam gaz devam ediyor. Senelerdir sürmesine rağmen heyecanından hiçbir şey kaybetmeyen Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde nelerle karşılaşacağız, gelin hep beraber bir göz atalım.

Arka Sokaklar her hafta izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgür Ozan, Yüsra Geyik gibi isimlerin olduğu fenomen dizi, yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul’un her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimizin hikayesini anlatıyor.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

En son 583. bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar, haftaya damga vurmuştu. Ekip, Giray’ın annesi Nevbahar’ı tutukladı ve emniyete götürmek için villadan çıktı. Bu sırada Nevbahar’ın adamları ateş açarak onu kurtarmaya çalıştı. Nevbahar, yaralanan bir polisin silahını alarak Hüsnü’ye doğrulttu.

blank

Hüsnü, kendisine ateş açan Nevbahar’ı vurarak öldürdü. Giray bu haber üzerine büyük öfkeyle doldu, taştı. İntikam yeminleri eden Giray, Zeliş’in, Hüsnü’nün kızı olduğunu öğrendi. Yaptığı bir planla Zeliş’i ele geçirmeyi başardı. İşkence ettiği Zeliş’i viran bir yerde tutsak olarak tutmaya başladı.

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Hüsnü ve ekip arkadaşları Zeliş’in başına gelenlerden dolayı perişan haldedir! Giray, annesini öldüren Hüsnü’den intikam almak için Zeliş’i kaçırmıştır. İşkence edip, köhne bir binada esir olarak tutmaktadır. Zeliş’in kaybolması üzerine ekip hemen harekete geçer. Zeliş bulunur; fakat, hiç iyi değildir.

Hastaneye yatırılan Zeliş’in yanında, Giray’ın madurlarından Selin refakatçi olarak beklemektedir. Doktor, Zeliş’i muayene ettikten sonra acı gerçeği söyler. Mesut, can yoldaşı, dostu Hüsnü’ye bu acı gerçeği zar zor söyler. Hüsnü, duydukları karşısında büyük bir yıkım yaşar. Çoban Ailesine haber vermek ise, Engin Müdür’e düşer.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz