Sen Çal Kapımı Dizisine Tatlı Bir Misafir Geliyor! Kerem Bürsin Duyurdu: “Bu akşam dizide sürprizler var…”

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Sen Çal Kapımı Dizisine Tatlı Bir Misafir Geliyor! Kerem Bürsin Duyurdu: “Bu akşam dizide sürprizler var…”

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”, bu akşamki bölümünde ünlü bir ismi konuk edecek. Kerem Bürsin, köpeği Hector’un sahne hazırlıklarını paylaştı.

Hande Erçel Alican Aytekin Kerem Bürsin

FOX’un sevilen romantik komedi dizisi “Sen Çal Kapımı”, geçen yaz yüksek ratingler aldı. Ancak sonbaharda yeni diziler başlayınca, “Sen Çal Kapımı” rating listelerinde aşağı inmeye başladı. Öte yandan, YouTube’da çok yüksek izlenme oranları yakalıyor ve yurt dışı satışları çok iyi gidiyor. Bu başarıdaki en büyük paylardan biri, şüphesiz ki başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e ait!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

İki oyuncu, dizinin tanıtım fragmanından beri birbirlerine çok yakıştırıldı. Diziyi izlemeyenler bile aralarında ekrandan taşan sıra dışı bir kimya olduğunu düşünüyor! Hande Erçel de dizi başlar başlamaz sevgilisinden ayrılınca, “Sen Çal Kapımı” izleyicileri iyice coştu. Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in gerçek hayatta da birlikte olmasını istiyor ve her hareketlerini aşk işareti olarak görüyorlar. Ancak iki oyuncu da ayyuka çıkan aşk iddialarını her fırsatta yalanlıyor. Bir yandan da PR için kullanıyorlar gibi geliyor ama neyse!

“Dizi Bitecek” İddiası

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Dizi sosyal medya ve yurt dışı satışları açısından iyi gitse de, rating listelerindeki istikrarsız performansı sürüyor. Hal böyle olunca, sık sık dizinin final yapacağı iddiaları gündeme geliyor. Anlaşılan, Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında aylardır süren aşk iddiaları da diziyi ancak belli bir yere kadar taşıyabildi!

Savaşçı afişi

Final söylentilerinin asıl nedeni ise FOX’un iddialı dizilerinden “Savaşçı”. “Savaşçı”nın yayına girebilmesi için bir diziden vazgeçilmesi gerekiyor ve kanalın en düşük performanslı dizisi “Sen Çal Kapımı.” Durum hala net değil ancak “Sen Çal Kapımı” dizisinin final yapmayacağı, hatta yazın da devam edeceği söyleniyor. Söylentiler doğru olmalı çünkü dizi ünlü isimleri (!) konuk etmeye devam ediyor!

“Sahnen geldi Hector”

Kerem Bürsin Hande Erçel Hector

Kerem Bürsin’in dünyalar tatlısı köpeği Hector, “Sen Çal Kapımı” dizisinin bu akşamki konuk oyuncusu. Eee, sonuçta Hector, Kerem Bürsin ve eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’yla büyüdü, oyunculuktan anlıyordur! Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in birlikte sahiplendiği köpeklerden biri olan Hector, ayrılıktan sonra köpek krizi yaşanmasına neden olmuştu.

Ancak Hector, işini pek ciddiye almıyor gibi. Kerem Bürsin, “Saç makyaj olman lazım. Ne bu halin, üstün başın dağılmış. Hadi sahneye gideceğiz” diyerek köpeğini uyarmak zorunda kalıyor! Şaka bir yana, sevimli Hector nerede karşımıza çıkacak acaba? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz