Burcu Biricik, Hayat Şarkısı Dizisi için İmaj Değiştiriyor

29 Aralık 2015
Burcu Biricik, Hayat Şarkısı Dizisi için İmaj Değiştiriyor

İlk fragmanını geçtiğimiz haftalarda yayınlayarak izleyicilerin büyük bir beğenisini toplayan ve sosyal medyada en fazla konuşulan diziler arasında yerini almaya başlayan Hayat Şarkısı, yakın bir zaman içerisinde izleyiciler ile buluşacak. Çekimlerinin İstanbul ve Berlin arasında yapıldığı dizide rol alacak ünlü oyuncu Burcu Biricik ise, Hülya karakterini canlandırıyor. Hülya karakteri için ufak bir imaj değişikliğine giden ünlü oyuncu saçlarının rengini değiştirerek zayıflama girişiminde bulundu.

Güzel oyuncu Hülya karakterinin rolüne hazırlanırken Nicole Kidman gibi Hollywood’un ünlü isimleri ile çalışmış olan Suzan Batson’ın Türkiye’de yer alan workshop’una katıldı. Bahar Kerimoğlu’ndan da ders alan ünlü oyuncu Burcu Biricik, Hülya rolu için hazır olduğunu söyledi.

Dizinin Hikayesi Nedir?

Aynı köyde doğan kan kardeşler olan Bayram ve Salih’in aralarında çıkan anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuk yaşta nişanlanmaları ve çocukların büyüyüp evlilik çağlarına gelene kadar birbirlerini görmeden farklı şehirlerde yaşamalarını konu alan dizideki genel hikaye şu şekilde;

Güzelköy’de doğup büyüyen Bayram ve tek arkadaşı olan Salih, anlaşmazlıklarını tatlıya bağlayabilmek için küçük yaşta çocukları Melek ile Kerem’i nişanlarlar. Çocuklar büyüdükten sonra ise farklı şehirlerden geri dönerek birbirlerini görürler. Her biri kendi hayatını kurmuş olan çocuklar bu evliliğe sıcak bakmamaktadırlar. Kendi yollarını çizmiş olan Melek ile Kerem’i pek çok farklı macera bekleyecektir. Gençlerin arasındaki bu evlilik krizi aynı zamanda yakın arkadaş olan Bayram ile Salih’i de çıkmaza sürükleyecektir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz