Poyraz Karayel’in 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Kanal D

29 Aralık 2015

Poyraz Karayel’in 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Poyraz Karayel, yeni bölümleri ile izleyenleri ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Yaşananların ardından büyük bir heyecan ile yeni bölümleri beklenen Poyraz Karayel’in 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın yer aldığı dizinin yapımcılığını Limon Yapım üstleniyor. Dizinin 38. bölüm fragmanını izleyenler ise hüzün yüklü sahneleri görmüş oldular.

Özgün hikayesi ve oyuncu kadrosu ile gönülleri fetheden Poyraz Karayel’in 38. bölümünde Mete’nin vuruluşu herkesi perişan edecek. Entrika, hüzün ve romantizmin eksik olmayacağı yeni Poyraz Karayel bölümü 30 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizinin 38. bölüm fragmanı ise aşağıda yer alıyor.

38. Bölümde Neler Olacak?

Poyraz Karayel dizisinde bu hafta Mete’nin ölüşü herkesi derinden etkileyecek. Mete’nin Bahri’nin evindeki çatışma esnasında ölmüş olması ise özellikle Bahri’yi büyük bir şekilde sarsacaktır. Bahri, yaşanan bu ölüm sonrasında kendisi ile büyük bir iç hesaplaşmaya girer. Poyraz ise İsmail Karayel’i vurduktan sonra Emniyet Amirliği görevinden alınarak, geçici bir göreve atanır.

Poyraz’ın yeni üstlendiği görev ünlü şarkıcı olan Selin Karaca’yı korumaktır. Ümran’ın kocasından dayak yediği ise Ayşegül tarafından fark edilir. Fakat Ayşegül bu olayı öğrendikten sonra evliliklerine karıştığı için başını adeta büyük bir belaya sokmak üzeredir. Mete’nin ölümü aynı zamanda Sema’nın sakladığı sırrı da ortaya çıkartacaktır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz