Göç Zamanı Dizisinin Erkek Başrol Oyuncusu Belli Oldu

29 Aralık 2015
Göç Zamanı Dizisinin Erkek Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Vahide Gördüm’ün ailesinin yaşamından da gerçek izleri taşıyacağı söylenen Göç Zamanı adlı dizinin erkek oyuncusu belli oldu. Star TV ekranlarında yeni sezon ekranlara damga vuracağı düşünülen dizinin yapımcılığını Limon Film’den Hayri Aslan üstleniyor. Yeni dizinin başrollerinde ise Adını Feriha Koydum ve son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem karakterini canlandıran Vahide Perçin ve Talat Bulut paylaşacak.

Vahide Perçin ve Talat Bulut Aynı Dizide

Limon Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Göç Zamanı dizisinde yönetmen koltuğunda Veli Çelik oturacak. Usta ve ünlü oyuncuları oyuncu kadrosunda barındıran Göç Zamanı adlı dizinin hangi tarihte başlayacağı ise şimdilik tam olarak bilinmiyor. Star TV ile anlaşma yaptığı söylenen dizinin yakında ekranlara gelmesi planlanıyor.

Dram tarzında hazırlanan senaryosu yaklaşık 2 sezon boyunca sürecek şekilde yazılmış durumda. Vahide Perçin ve Talat Bulut son olarak 2007 yılında ekranlara gelen Annem dizisinde karşımıza çıkmıştı. Vahide Perçin ve Talat Bulut dışındaki oyuncuları şimdilik büyük bir sır gibi saklanmakta olan Göç Zamanı dizisinin yeni haberleri geldikçe sizlere buradan duyurmaya devam edeceğiz.

Talat Bulut Kimdir?

Göç Zamanı dizisinde başrol olacağı kesinleşen oyuncu 1956 Sarıkamış, Kars doğumludur. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan oyuncu aynı zamanda seslendirme çalışmalarında da yer almaktadır. Hacettepe Üniversitesi, Elektronik Mühendisliği bölümünde eğitim alırken 2. sınıfta eğitimini yarıda bırakan oyuncu, Ankara Sanat Tiyatrosu’nda Dimitrov adlı oyun ile sahnelere ik kez çıkmıştır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz