Burcu Biricik’in Büyük Mutluluğu: “Nihayet paylaşabiliyorum!”

Aleyna

Netflix

21 Ekim 2020

Burcu Biricik’in Büyük Mutluluğu: “Nihayet paylaşabiliyorum!”

Netflix’in orijinal yapımlarından Fatma dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik, diziyle ilgili detayların netleşmesinden duyduğu mutluluğu anlattı.

Hakan: Muhafız, Atiye ve Aşk 101 dizilerinin olağanüstü başarısından son derece memnun olan Netflix, Türkiye’deki projelerine hız verdi. Özellikle projelerinin başrol oyuncularının çok titiz bir şekilde seçen Netflix ekibi, sıradaki orijinal dizisi için ünlü oyuncu Burcu Biricik’te karar kıldı. Ünlü oyuncu, Fatma adındaki dizide başrol oynayarak büyük başarı elde etti. Biricik’in mutluluğu her halinden belli olsa da ünlü oyuncu sözleşmedeki kısıtlamalar nedeniyle aylardır proje hakkında hiçbir detay veremiyordu.

Burcu Biricik, dizi hakkında sadece “Çok heyecanla beklediğim ve çekimlere heyecanla gittiğim ‘Allah’ım ne kadar güzel’ diyerek setten çıktığım bir süreç yaşıyorum” açıklamasını yaptı. Netflix, dün Türkiye’deki tamamlanan projelerini ve sıradaki projelerini açıkladı. Yetkililer, Fatma dizisi hakkındaki bazı detayları da verince Burcu Biricik’e mutluluğunu paylaşma fırsatı doğdu.

Fatma’dan İlk Fotoğraflar Geldi!

Netflix diziye dair ilk fotoğrafları ve konusunu paylaşınca Burcu Biricik’e gün doğdu. “Nihayet paylaşacak birkaç fotoğrafımız oldu” diyen Biricik’e Netflix Türkiye hesabı da “Fotoğraf yetmez sezon gönder!” çağrısı yaptı.

Burcu Biricik’in paylaşımına oyuncunun eski rol arkadaşları Zeynep Çamcı ve Ecem Özkaya başta olmak üzere pek çok ünlü de yorum yağdırdı.

Fatma Dizisinin Konusu Ne?

Burcu Biricik

Fatma dizisi bu sezon izlediğimiz Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda gibi bir psikolojik drama. Mini diziyi bağımsız sinemanın yükselen yeteneklerinden Özgür Önürme kaleme alıyor ve Özer Feyzioğlu ile yönetmen koltuğunu paylaşıyor.

Diziye adını veren Fatma, sık sık karşılaştığımız temizlikçi kadınlardan biri. Fatma, kayıp eşi Zafer’i ararken bir cinayete karışıyor. Bu beklenmedik olay, Fatma’yı “temizlikçi” kimliği sayesinde hiç şüphe edilmeyen görünmez bir katile dönüştürüyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise heyecan veren isimler var. Uğur Yücel, Hazal Türesan, Mehmet Yılmaz Ak, Gülçin Kültür Şahin, Olgun Toker, Deniz Hamzaoğlu ve Çağdaş Onur Öztürk bu isimlerin birkaçı. Çekimleri hala devam eden dizinin 2021’de Netflix’te olması bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz