Kulüp Dizisinin Başrol Oyuncusu Gökçe Bahadır’dan Manidar Paylaşım!

Dilek

Netflix

21 Ekim 2020

Kulüp Dizisinin Başrol Oyuncusu Gökçe Bahadır’dan Manidar Paylaşım!

Gökçe Bahadır, Netflix’in yeni dizisi Kod Adı: Kulüp’te başrol oynayacak. Bu diziyle uluslararası alanda da iddiasını kanıtlayan Bahadır, manidar bir paylaşım yaptı.

Netflix Türkiye’nin dün tanıttığı yeni projeleri herkeste büyük bir heyecan yarattı. Pek çok iddialı film ve dizi hazırladığını gösteren Netflix ekibinin tanıttığı projelerden birisi de Kod Adı: Kulüp dizisiydi. Ünlü oyuncular Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı dizi 1950’li yıllarda geçecek. İstanbul’un o dönemki kozmopolit yapısı ile hareketli gece hayatını yansıtan dizinin hazırlıkları devam ediyor.

Kod Adı: Kulüp Dizisinin Konusu Ne?

Barış Arduç, Gökçe Bahadır, Salih Bademci

Kod Adı: Kulüp dizisi 1955 İstanbul’unda geçen bir dönem dizisi. Dizi, İstanbul gece hayatında devrim yaratan bir gece kulübünde geçiyor. Dizi, kulüpte çalışan eski mahkum Matilda ve Matilda hapisten çıkana kadar ondan habersiz olan kızı Raşel’in hayat mücadelesini merkeze alıyor. Matilda, kızı Raşel’le ilişkisini tamir etmeye çalışırken bir yandan da kızını Pera’nın belalısı Fıstık İsmet’ten korumaya çabalıyor. İş yerindeyse cesur işler yapan patronu Orhan, kıskanç idareci Çelebi ve başarılı sanatçı Selim’in egolarını dizginlemeye çalışan Matilda’nın hayatı oldukça zor. Ancak Matilda pes etmiyor.

Müşterilere cenneti, çalışanlara cehennemi yaşatan bu kulüp Matilda’nın gelişiyle beraber yeni bir ruha kavuşuyor. Hepsi birer “öteki” olan karakterler birbirinin ailesi olmayı başarıyor.

Serenay Sarıkaya’ya da Teklif Gitmiş

Serenay Sarıkaya

Yapımcıları O3 Medya, Saner Ayar ve Ayşe Durmaz olan Kulüp dizisi için Serenay Sarıkaya’ya da teklif gittiği konuşuluyor. Barış Arduç’la partner olması için teklif götürülen oyuncunun cevabı henüz bilinmese de haber oyuncuların hayranlarını coşturmaya yetti.

Gökçe Bahadır’dan Manidar Paylaşım

Gökçe Bahadır'ın attığı story

Haberin yayılmasıyla birlikte Gökçe Bahadır da Instagram hesabından manidar bir paylaşım yaptı. Serenay Sarıkaya haberlerine ve meslektaşlarına taş attığı söylenen oyuncu “İşimdeyim gücümdeyim” mesajı verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz