Burcu Esmersoy’un Fenomen Dizi Çocuklar Duymasın’da Oynadığını Biliyor muydunuz? Sevilmeyen Kuzen Aylin…

Tvyayinakisi.com

Haberler

29 Ekim 2020

Burcu Esmersoy’un Fenomen Dizi Çocuklar Duymasın’da Oynadığını Biliyor muydunuz? Sevilmeyen Kuzen Aylin…

Burcu Esmersoy’u ekranlarda sunuculuk performansı ile çok sevdik ve geri dönüp baktığımızda sunuculuk performansı dışında da pek hatırlamıyoruz.

Ama güzel sunucun tek marifeti sunuculuk değil… Birçok klip, dizi ve sinema filminde küçük roller aldığını gördüğünüzde biraz şaşırabilirsiniz.

Burcu Esmersoy oldukça başarılı bir eğitim hayatı geçirmiş. Beşiktaş Lisesi ardından İstanbul Üniversite ve son olarak da New York Üniversitesi’nden mezun olmuş. Ardından Kanal D’de çocuk programları sunuculuğu yapmış. CNN Türk spor departmanında editörlük, muhabirlik ve spor spikerliği görevlerini yürütmüş. CNN Türk sonrasında ise uzun süre NTV Spor’da izledik kendisini.

Bunların dışında pek bilmediğimiz oyunculuk performansları sergilemiş. Özellikle Günel Zeynalova’nın Didem şarkısındaki Didem karakterini oynadığı klip oldukça eğlenceli!

Sunucunun bunun dışında 2010 yılında vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol aldığı biliniyor. 2011 yılında da Dedektif Memoli filminde Zeyno karakterine hayat vermiş.

Ba ba ba ba ba ba!

Bunu duyduğunuzda tepkiniz “babababababa!” olabilir fakat gerçek! Evet Burcu Esmersoy Çocuklar Duymasın dizisinde rol almış. Dizide Aylin karakterini canlandıran Esmersoy dizide oyunculuğu ile pek sırıttığını söyleyemeyiz fakat diğer karakterler Aylin’den pek hoşlanmıyor gibi gözüküyor…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz