Ne İlk Ne de Son! Alkollü Araç Kullanımı İle Gündeme Gelen Mehmet Akif Alakurt’un Önceki Vukuatları

Aleyna

Haberler

29 Ekim 2020

Ne İlk Ne de Son! Alkollü Araç Kullanımı İle Gündeme Gelen Mehmet Akif Alakurt’un Önceki Vukuatları

Bir dönemin ünlü oyuncusu şimdilerin skandal ismi Mehmet Akif Alakurt takipçilerine yeni bir şok yaşattı. Bir elinde içki bir elinde sigarayla trafiğe çıkan Alakurt’un bu skandalı diğer karıştığı olayları akla getirdi.

Mehmet Akif Alakurt

Mehmet Akif Alakurt, 2001’de Best Model of Turkey yarışmasını kazanarak adını duyurdu. Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit ve Çağatay Ulusoy gibi oyunculuğu seçse de kariyeri onlara hiç benzemedi!

Cansu Dere ile başrolü paylaştığı Sıla dizisiyle sektöre giren Alakurt’un, elin Demiratar’la beraber oynadığı Adanalı dizisiyle yıldızı parladı. Ancak Alakurt, hem Selin Demiratar hem de Cansu Dere’yle pek çok anlaşmazlık yaşadı. Bu çatışmalarda karşı tarafı suçlayan Alakurt’un oyunculuğu bırakınca karıştığı skandallar “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz” dedirtti.

Bir Elinde İçki Bir Elinde Sigara…

Mehmet Akif Alakurt

Mehmet Akif Alakurt, iki gün önce araba kullanırken çekilen bir videosunu paylaştı. Ancak araba kullanırken video çekmenin sakıncalarından öte bir durum vardı! Bir elinde içki, diğer elinde sigara ile trafiğe çıkan Alakurt eleştiri yağmuruna tutuldu. Alakurt, bu yorumlardan sonra Instagram hesabını kapattı.

“Kendime zarar vermeyi seviyorum”

Mehmet Akif Alakurt

Mehmet Akif Alakurt birkaç ay önce de kendisini kestiği bir video paylaşarak takipçilerini şok etti! Videoyu çeken kişi “Neden yaptın” deyince de “Hoşuma gidiyor kendime zarar vermek” dedi.

Öldürdüğü Hayvanın Fotoğrafını Paylaştı!

Mehmet Akif Alakurt'un attığı story

Mehmet Akif Alakurt, geçen sene de aracıyla ezip öldürdüğü hayvanın fotoğrafını paylaşmasıyla gündem oldu. Alakurt, kanlar içindeki kertenkeleyi paylaşmasına gelen eleştirilere ise “Ölüm Allah’ın emri” cevabını verdi!

Takipçilerine Hakaret Etti

Mehmet Aki Alakurt'un attığı story

Mehmet Akif Alakurt, spor yaptığı anları da hesabında paylaşıyor. Alakurt, bu paylaşımlara yorum yapan birine küfredince olan oldu! Art arda gelen yorumlara Alakurt skandal bir yanıt verdi.

Cinsiyetçilik de Cabası!

blank

Kadınlara yönelik ayrımcı yaklaşımı ve hakaretleri de ayrı bir yazının konusu olacak kadar var! Listeye bir göz atınca bu skandalın Alakurt’un son vukuatı olmayacağını tahmin etmek zor değil!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz