Burcu Kıratlı’dan Pes Dedirten Story! Ünlü Oyuncunun Filtrelere Makyajlara Meydan Okuyan Bu Halini Hiç Görmemiştiniz

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Burcu Kıratlı’dan Pes Dedirten Story! Ünlü Oyuncunun Filtrelere Makyajlara Meydan Okuyan Bu Halini Hiç Görmemiştiniz

Sinan Akçıl ile boşanıp bir daha evlenmesinin yanı sıra oyunculuğu ve tabii ki bir de güzelliği ile tanıdığımız Burcu Kıratlı’dan yine cesur hareketler. Ünlü oyuncu bu kez de Instagram hesabından makyajsız ve filtresiz fotoğrafıyla meydan okudu. İşte güzel oyuncunun son paylaşımı!

Hiç Böyle Görmediniz

Sinan Akçıl ile ilişkileri ile sosyal medyanın ve magazinin gündemi olan Burcu Kıratlı yine cesur mu cesur pozlarla takipçilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü oyuncu bugün de Instagram hesabından makyajsız ve filtresiz bir stroy paylaştı. Kendine güveniyle tanınan oyuncu makyajsız olan storysi ile yine takipçilerinin göz bebeği oldu.

Dizi ve Film Kariyeri

İlk dizi kariyerine 2010 yılında başlayan Burcu Kıratlı TRT 1’de yayınlanan Elde Var Hayat’ın Yağmur’u rolüyle kendini tanıttı. Ardından yine son günlerde eski eşi ile problemleriyle sık sık gündeme gelen Özcan Deniz’in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde gördük oyuncuyu. Bunun ardından yine bir filmde, Peri Masalı’nda yer alan Burcu Kıratlı dizi sektörüne Diriliş Ertuğrul’la yeniden geri dönüş yaptı. Dizide Gökçe karakterini oynayan Kıratlı bunun ardından da Bizim Hikaye dizisinin Elif’ini canlandırdı. Son olarak Aşk ve mavi dizisinde Mavi karakterine hayat veren oyuncu tüm projelerde başarılı bir performans gösterdi.

Çifte Düğün

blank

Uzun zamandır birliktelik yaşadığı Sinan Akçıl ile ilk kez 2018 yılında nikah masasına oturan Burcu Kırat kısa bir süre sonra evliliklerini bitirmişti. Ancak boşanmalarının ardından yeniden barışma kararı alan çift 22 Şubat’ta yeniden evlendiler. Burcu ve Sinan çifti Swissotel The Bosphorus’ta düzenledikleri törenle yeniden dünya evine girdiler. 48 kişinin katıldığı törende çiftin nikâh şahitliği için kalabalık bir isim listesi yerini aldı. Bu listede yer alan şahitler; İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Sibel Can, Hatice Şendil, Mustafa Tatlıcı, Alpaslan Arslanca ve Tuğçe Koçak oldu. Ayrıca törene çiftin ailelerinin yanı sıra Selin İmer ve eşi Mustafa Ceceli, Özlem Ada ve eşi Berkay Şahin, Burak Sağyaşar, Hakan Akkaya, Can Tanrıyar ve Barış Murat Yağcı gibi isimler katıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz