Masumlar Apartmanı Setinde Utanç Anları! Birkan Sokullu Ne Yapsa Olmadı: Başarısız Hamleleri Şaşırttı

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı Setinde Utanç Anları! Birkan Sokullu Ne Yapsa Olmadı: Başarısız Hamleleri Şaşırttı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın setinde olay bitmiyor. Çok iyi arkadaş olan set ekibi ve oyuncular, sette eğlendikleri anlar kadar tartıştıkları anları da paylaşıyor. Bu kez, Birkan Sokullu’nun çaresiz anlarını gördük!

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi “Masumlar Apartmanı”, psikoloji temalı dizi furyasının en gerilim dolu örneklerinden biri oldu. İnsanları ağlatmaya doyamayan senaryo ekibi, hikaye tıkandıkça çareyi gerilimde aradı. Yakında, her biri ayrı ayrı psikolojik hastalıklarla baş etmeye çalışan karakterlerin iyileşme sürecini de görmeyi umuyoruz! Sosyal medyadaki yorumlara bakarsak, dizinin düşen ratinglerine de bu şekilde çare bulunabilir gibi görünüyor.

Masumlar Apartmanı

Öte yandan, diziyi ayakta tutan en önemli etkenlerden biri de oyunculuklar. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu, Metin Coşkun ve Farah Zeynep Abdullah başta olmak üzere tüm oyuncuların performansı ayakta alkışlanacak cinsten. Çok ağır bir hikayeyi canlandırmak zorunda olan oyuncular, sette huzur içinde çalışmak için ellerinden geleni yaptıklarını söylüyor. Genellikle gergin bir ortam olan dizi setlerinde bunu sağlayabilmeleri de ayrı bir başarı. Ara sıra yaşanan ufak tartışmalar haricinde tüm set ekibi çok eğleniyor. Ama bu ufak tartışmalara dün bir yenisi eklendi!

Birkan Sokullu’nun Bahaneleri Bitmedi

Farah Zeynep Abdullah Birkan Sokullu

Dizinin “esas” çifti İnci ve Han’ı canlandıran Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu çok iyi anlaşıyor. Dostlukları 2014’te çekilen “Kurt Seyit ve Şura” dizisine dayanan oyuncular, bu dizi sayesinde daha iyi arkadaş oldu. Sonuçta, neredeyse her gün beraberler! Sette sık sık birlikte paylaşım yapan ikili, bugün Birkan Sokullu’nun çaresiz anlarını paylaştı.

Eski bir basketbolcu olan Birkan Sokullu, son anda rotayı oyunculuğa kıran isimlerden. Ama hayatından basketbolu hiç eksik etmedi ve hala her fırsatta oynuyor. Hal böyle olunca, bir türlü basket atamaması karizmasını fena çiziyor ve bahanelerin arkasına saklanıyor!

Benzer Haberler

Sevgi kaya 18 Mayıs 2021

Mukemmel oyuncular han ve inci karakteri cok iyi birkan beyide seviyorum normal hayatındada

Yorum Yaz