Bu Dünyanın Problemi Sizsiniz: İşin B*ktan Kısmı Vicdanınız O Kadar Zayıf ki! Can Bonomo’dan Irkçı Yoruma Ateş Gibi Cevap

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Bu Dünyanın Problemi Sizsiniz: İşin B*ktan Kısmı Vicdanınız O Kadar Zayıf ki! Can Bonomo’dan Irkçı Yoruma Ateş Gibi Cevap

Gerek müziğiyle gerekse de sempatik kişiliğiyle kendini sevdirmeyi başaran ve hayranlarının genellikle sakinliği ve pozitif enerjisiyle tanıdığı Can Bonomo, bugün sonunda isyan etti. Bir takipçisinin sosyal medya hesabından yazdığı yoruma dayanamayan Bonomo açtı ağzını yumdu gözünü. İşte ünlü müzisyeni sinirlendiren yorum ve verdiği cevap!

Her Şey SMA Hastası Miran Bebek İçin

Hem özel hayatındaki sadeliği ve samimi kişiliğiyle hem de yaptığı işle hayranlarının beğenisini toplayan Can Bonomo, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir fotoğrafını paylaşarak görmeye alışkın olduğumuz uğurlu şapkasını açık artırmayla satmıştı. Demet Evgar’ın canlı yayınında yaptığı bu satışın amacı ise SMA’lı Miran bebek içindi. Son derece iyi bir niyetle yaptığı bu desteğe karşılık bir takipçi “Keşke Yahudilerin yaptığına bi tepki verseydiniz” yorumunu yapınca olanlar oldu.

Bu Dünyanın Problemi Sizlersiniz

blank

Can Bonomo hak etmediği bu yorum ve anlayış karşısında sessiz kalmayarak tepkisini açık bir şekilde ortaya koymaktan çekinmedi. “Ben İsrael asılı değilimi İspanyol kökenli bir Türk’üm” diyerek sözlerine başlayan Bonomo, ırkçılık yapan insanlar bana bunu hatırlatmadıkları zaman aklıma bile gelmiyor dedi. Bu şekilde bir yorumu cahillikle ve eğitimsizlikle açıklayan sanatçı bu kişiler için “Bu dünyanın problemi sizlersiniz” dedi. Öfkesine hakim olamayan Bonomo ayrıca “İşin b*ktan kısmı vicdanınız o kadar zayıf ki bu size yeterli geliyor. Bir azınlığı köşeye sıkıştırmakta, ona zorbalı etmekte beis görmüyorsunuz” diyerek yorumuna devam etti.

İspanya’dan Uzanan Geçmiş

blank

Diğer birçok takipçisi tarafından hep yaptıkları hem de yazdığı bu yorum için desteklenen Can Bonomo’ya ayrıca birçok destekleyici yorum geldi. Sevenleri yaşadığı bu yorum zorbalığı karşısında genç sanatçıyı yalnız bırakmadılar. Peki Can Bonomo kim? Sevilen oyuncu Öykü Karayel ile evli olan sanatçının aile kökeni Sultan II. Bayezid tarafından, 1492 yılında İspanya’dan İzmir’e yerleştirilen Yahudilere dayanıyor. Annesi ressam olan Can Bonomo’nun müziğe ilgisi ise daha çocukluk yıllarına dayanır. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Sinema-televizyonculuk bölümünde alan Bonomo müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz