Ada Masalı’nın Poyraz’ı Alp Navruz Magazin Gündemine Damga Vurdu! Oyuncuya Gelen Evlilik Teklifi Çok Konuşulacak

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Ada Masalı’nın Poyraz’ı Alp Navruz Magazin Gündemine Damga Vurdu! Oyuncuya Gelen Evlilik Teklifi Çok Konuşulacak

Ada Masalı’nın tanıtımları ile birlikte konuşulmaya başlanan ünlü oyuncu Alp Navruz yine karizması ile büyüledi. Navruz’a gelen evlenme teklifi, görenleri şok etti.

2016 Yılında Hayatımıza Girdi

Aşk Laftan Anlamaz adlı dizi ile 2016 yılında ekranlara merhaba diyen yetenekli oyuncu, şimdilerde Ada Masalı ile izleyenleri büyülüyor. İlk başrol deneyimini Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide canlandırdığı Sinan Egemen karakteri ile yaşayan Alp Navruz, Ada Masalı’nda da başrolü Ayça Ayşin Turan ile paylaşıyor.

Ada Masalı İlk Bölümü ile Büyüledi

blank

Ada Masalı geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekrana geldi. Tanıtım videolarıyla bile fenomen olan dizi, seyirci tarafından çok beğenildi. Özellikle Alp Navruz’un canlandırdığı Poyraz karakteri, Alp Navruz hayranlarının çok ilgisini çekti.

blank

Dürüst, güvenilir fakat soğuk bir karakter olan Poyraz ile merhametli ve başarılı bir iş kadını olan Haziran’ın hikayesini konu alan Ada Masalı, izleyenler tarafından en iyi yaz dizisi ilan edildi. Yorumlara bakılırsa izleyiciler hem hikayeyi, hem oyuncuları hem de ada ortamını çok beğendi.

blank

Seyredenlerin kalbini ısıtan dizi, daha ilk bölümden reyting listelerini alt üst etmeyi başardı. 2. bölüm fragmanının yayınlanması ile birlikte dizinin takipçilerini merak sardı. İlk bölümün son sahnesine Poyraz ile Haziran’ın öpüşmesi damga vurmuştu. Bu sahne seyircilere “Aşk başladı mı?” sorusunu sordurdu.

Ünlü Oyuncunun Instagram Hesabı Yakın Takipte

blank

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan arasındaki uyum çok beğenildi. Hal böyle olunca ünlü oyuncular magazinin de en çok konuşulan isimleri arasına yerleşti. Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın takipçileri oyuncuların sosyal medya hesaplarını mercek altına aldı.

Alp Navruz’un bugün sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf adeta olay oldu. Yakışıklı oyuncunun koltukta uzanırken göründüğü kareye kısa sürede yorumlar yağmaya başladı. Yorumların çoğunun yabancı hesaplardan gelmesi, Alp Navruz’un namının Türkiye dışına taştığını kanıtladı.

Bir Hayranından Evlenme Teklifi Geldi!

blank

Kalpler, alevli emojiler ve binbir türlü sevgi sözcükleri ile dolan yorumlar arasında, bir hayranından gelen evlilik teklifi dikkat çekti. Hayranı Alp Navruz’a olan hislerini “Marry me” şeklinde bir yorum ve yüzük emojisi ile anlattı. Yakışıklı oyuncu şimdiden bu kadar ilgi görmeye başladığına göre, yakın zamanda sokakta bile yürüyemeyecek demektir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz