“Buse Varol’la Dizilerde Öpüşseydi Evlenmezdim” Diyen Alişan’dan Yıllar Sonra Öpüşme İtirafı Geldi!

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2022

“Buse Varol’la Dizilerde Öpüşseydi Evlenmezdim” Diyen Alişan’dan Yıllar Sonra Öpüşme İtirafı Geldi!

Alişan’ın geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz programına bağlanarak söylediği bir söz sosyal medyayı ve magazin gündemini ayağa kaldırmayı başardı. Alişan’ı “Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” açıklamasıyla sosyal medyayı ikiye bölen ünlü şarkıcıya hak verenler de vardı eleştirenler de. Kısa süre içinde birçok sosyal medya kullanıcısının konuşmaya başladığı bu konuda sular durulmuyor. Eşine destek olan Buse Varol’un açıklamalarının ardından Alişan’a Cennet Mahallesi dizisinde rol arkadaşı Çağla Şıkel’le öpüştüğü sahne hatırlatılınca, Alişan yıllar sonra büyük bir itirafta bulundu!

Öpüşme Açıklaması Ortalığı Karıştırdı!

Bildiğiniz gibi önceki günlerde Alişan, Buse Varol ve kendisiyle ilgili çıkan ayrılık haberlerini yalanlamak amacıyla Söylemezsem Olmaz’ın programına telefon ile katıldı. Birçok farklı konu hakkında konuşan Alişan’ın en dikkat çeken açıklaması ise Buse Varol’un mesleğiyle ilgiliydi. Eşini, daha önce dizilerde öpüşmediği için tercih ettiğini açıklayan ünlü şarkıcı aynı yayın içinde birçok farklı konuya değinmiş olmasına rağmen sadece öpüşme açıklaması ile gündeme geldi!

blank

Sosyal medyada kısa sürede dikkatleri çeken bu açıklama Alişan’a hayatı zehir etti! Nihat Doğan’dan, Seyhan Soylu’ya kadar birçok farklı kişi bu açıklama üzerine yorumlar yapmaya başladı. Sosyal medya kullanıcılarınında bir kısmı Alişan’a hak verirken, bazı kişiler ise Alişan’ı linçledi. Bu linçlerin ardından Alişan, Twitter hesabında; “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim”  açıklamasıyla kendini savundu.

Yıllar Sonra Gelen Öpüşme İtirafı!

Alişan’a en büyük destek ise eşi Buse Varol’dan geldi. Buse Varol magazincilere; “Alişan’ın söylemeye çalıştığı şeyle insanların anladığı çok farklı. O hep yanlış anlaşılıyor. Herkesin bir hayat görüşü var. Ben zaten oynadığım dizilerde hiç öpüşme sahnesi tercih etmedim. Alişan bunu kastetmiş” açıklaması yaparak Alişan’ın yanlış anlaşıldığını söyledi. Tüm bu yaşananların ardından ise Alişan’a Cennet Mahallesi dizisinde Çağla Şıkel’le öpüştüğü sahne hatırlatılınca Alişan’dan yıllar sonra öpüşme itirafı geldi; “Cennet Mahallesi’nde öpüşme mi olur? O öpüşme değil ki! Çağla’yı öpüyor gibi kendi elimi öpüyorum. Öyle bir şey olabilir mi?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz