Canlı Yayında Büyük Kavga: Burcu Güneş ve Hande Yener Kavgasına Seren Serengil de Dahil Olunca Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2022

Canlı Yayında Büyük Kavga: Burcu Güneş ve Hande Yener Kavgasına Seren Serengil de Dahil Olunca Ortalık Karıştı!

Ünlü popçu Burcu Güneş’in geçtiğimiz günlerde Hande Yener, Hadise ve Gülşen’i hedef alarak yaptığı Instagram paylaşımı sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. Sahnede açık kıyafet giymeyi tercih eden popçuları topa tutan Burcu Güneş, bugün Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programına katılarak kendini ifade etmek istemişti ancak programın sevilen sivri dilli yorumcularından Seren Serengil, eleştirilerine esirgemeyince Burcu Güneş ve Seren Serengil birden bire kavga etmeye başladı. Magazin dünyasında sular durulmazken bakalım bu “teşhircilik” kavgasının sonu nereye varacak?

Burcu Güneş’ten Ağır Sözler!

Bildiğiniz gibi Hande Yener, Gülşen ve Hadise gibi güzel şarkıcılar sahne aldıkları konserlerde sadece sesleri ya da danslarıyla değil aynı zamanda kıyafetleriyle de sık sık gündeme gelmekten geri durmuyorlar. Fiziklerini sergilemekten ve herkese görsel şölen yaşatmaktan geri durmayan güzel popçularımıza geçtiğimiz günlerde Burcu Güneş oldukça ağır sözler söyleyerek büyük bir kavga başlatmış oldu.

Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği kadınları paylaşan Burcu Güneş, meslektaşlarını teşhircilikle suçlayarak uzuuun bir yazı yazdı; “Kadınlığın anlamını Türk kadınına hatırlatacak anlatacak şey, çağdaş bir Türk kadının değerini ve özgür ruhunu ortaya çıkaracak duruş; çıplaklık, teşhir, seksi fotoğraflar ve showlar değildir.. Hatta aksine değerini düşüren bu yaklaşımlardır. Sapkınlıktır. Şatafatla boyanmaların, sapık ruhlarıdır. Kese dolduranların karşılıklı oyunlarını, birbirlerini ağırlamalarını, pişkin egolarını izliyoruz. Ha bi de POP’u da siz kurtarmayın biraz nolur! Utanılacak halinize kral çıplak diyemeyen yalakalar ordunuzla birlikte biraz önünüze bakın.. Meydan boş değil. Biz daha buradayız!”

Bu açıklamanın ardından sosyal medyada kazan kaynamaya başladı! Özellikle de sahnede cesur kıyafetler giymeyi tercih eden Hande Yener; “Bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar ahkam kesiyor” diyerek Burcu Güneş’e büyük bir taş atmıştı.

Seren Serengil’le Kavgaya Tutuştular!

Tüm bu yaşananların ardından Burcu Güneş, Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz’a telefonla katılarak kendini savundu ancak bir anda Seren Serengil’le kavgaya tutuşunca ortalık karıştı! Burcu Güneş, Hande Yener’e cevap olarak;  “Hande Yener kışkırtmayı sever. Kompleksli bir kadın, polemikleriyle gündem olmayı tercih etti. Komplekslerinde kaynaklı olduğunu düşünüyorum, bu açıklamalarını.” dedi. Sonrasında ise magazincileri yani Söylemezsem Olmaz masasını hedef alarak; “Sizler de kaliteli insanların işini adabıyla yapanların arkasında durun. Ajda Pekkan çıktığında nasıl saygıyla konuşuyorsunuz?” açıklamasını yaptı.

Bu sözlerin üzerine Seren Serengil sessiz kalamadı ve “Kendini Ajda Pekkan’la bir tutma lütfen!” diyerek Burcu Güneş’le gerilim yaşadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz