Söylemezsem Olmaz’ın Magazin Kraliçesi Seren Serengil’in Tüm Düşmanları Ezip Geçti Zirveye Oturdu!

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2022

Söylemezsem Olmaz’ın Magazin Kraliçesi Seren Serengil’in Tüm Düşmanları Ezip Geçti Zirveye Oturdu!

Uzun yıllardır magazin gündemini belirleyen Seren Serengil, 8 senedir Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapmaya devam ediyor. Sezon başında Arto’nun koltuğunu bir süreliğine Deniz Akkaya almış olsa da, Deniz Akkaya ve yapım ekibi arasında ne yaşandı bilinmez eski manken bir anda programdan ayrıldı. Bir süre Deniz Akkaya’nın koltuğu boş kalmış olsa da Amerika’daki Arto, geçtiğimiz sezon gibi eski koltuğuna kavuştu. Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto hep birlikte gıybet kazanını kaynatmaya devam ederken; bugün Seren Serengil’in haftanın en çok konuşulan sanatçılar listesinde zirveye oturduğunu görüyoruz!

Bildiğiniz gibi Seren Serengil geçtiğimiz ay önemli bir geri dönüşüm ameliyatı olmuş ve ölümden dönmüştü. Ameliyattan sonra “Doktor midemi bulamadı, midem yokmuş!” diyerek Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına katılan güzel yorumcu şimdilerde eski sağlığına kavuşmuş gibi görünüyor. Kilo aldığı için mutlu olduğunu ifade eden Seren Serengil hafta içi her gün Beyaz TV ekranlarında magazinseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Seren Serengil Yine Kafaları Karıştırmayı Başardı!

Magazin gündemini belirleyen ve ortaya attığı iddialarla herkesin kafasını karıştıran Seren Serengil, dün akşam Instagram hesabında paylaştığı bir açıklama ile yine takipçilerinin kafasında soru işaretine neden oldu; “2022’de inşallah şu üstüme sıçrayan çamurlandan da ebedi bir şekilde kurtulurum. Ne işim var ya bu tiplerle benim. Utanıyorum valla kimlerle muhatap ediyosun beni be Seren sen ya. Allah’ım tövbe tövbe Iyk!”

Sonrasında ise bu sözlerin Can Tanrıyar’a olduğunu öğreniyoruz. Can Tanrıyar Seren Serengil’i mahkemeye vermiş!

Seren Serengil Zirvede!

Ancak Seren Serengil bugün yaptığı açıklamada, kendisini mahkemeye veren kişilerin hiçbir zaman kazanamadığını söyleyerek herkese meydan okumaya devam etti! Gün içinde ise Seren Serengil’in paylaşımı ile güzel yorumcunun haftanın en çok konuşulan sanatçılar listesinde zirveye oturduğunu görüyoruz. Evet bu hafta içinde en çok Seren Serengil’i konuşmuşuz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz