Buse Varol’un Asıl Mesleği Oyunculuk Değilmiş! İşte Alişan’ın Eşi Buse Varol’un Asıl Mesleği…

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2020

Buse Varol’un Asıl Mesleği Oyunculuk Değilmiş! İşte Alişan’ın Eşi Buse Varol’un Asıl Mesleği…

Buse Varol’u hepimiz ünlü şarkıcı Alişan’ın eşi ve mutlu ailesi sayesinde tanıyoruz. Alişan’la aynı dizide çalışırken tanışan Varol’un asıl mesleğini duyunca çok şaşıracaksınız!

Buse Varol

Buse Varol’a önce oynadığı ufak rollerle aşina olduk. Bir dizi setinde Alişan’la tanışıp evlenmeye karar verdiğinde ise artık tüm Türkiye onu tanıyordu! Buse Varol’un oyunculuk macerasından önce güzellik yarışması ve modellik geçmişi de olduğunu biliyoruz. Ama Varol’un asıl mesleği bunlar değil!

Aslında Bir Öğretmen!

Buse Varol

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da dünyaya geldi. Okul yıllarında güzelliğiyle nam salan Varol, üniversite vakti geldiğinde eğitim fakültesini seçti. Bölümünü başarıyla tamamlayan Varol, iki yıl boyunca özel bir eğitim kurumunda çalıştı.

Güzellik Yarışmasına Katılınca İşler Değişti!

Buse Varol

Buse Varol, Miss Turkey 2012’ye katılan adaylardan biriydi. Varol, güzellik yarışmasının favorilerden olmasına rağmen ilk ona kalamadı. Yine de bu yarışmaya katılmak ona pek çok kapı açtı.

Buse Varol ve Arka Sokaklar ekibi

Varol bir süre modellik yapsa da aklı oyunculuktaydı. Ümit Çırak, Bahar Kerimoğlu ve Ayla Algan gibi usta isimlerden oyunculuk dersi alan Varol, 2013’te Tozlu Yollar dizisiyle oyunculuk kariyerine başladı. Sonra onu iki sezon boyunca Arka Sokaklar’daki Yasemin karakteriyle izledik.

Dostlar Mahallesi’yle Başlayan Aşk!

Buse Varol ve Alişan

Dostlar Mahallesi dizisi Alişan’ı yıllar sonra Çağla Şikel’le bir araya getirmekle kalmadı, ünlü şarkıcıyı hayatının aşkıyla da buluşturdu. Alişan o dönemde eski nişanlısı Eda Erol’dan yeni ayrılmıştı ve kalbi kırıktı. Ancak sette Buse Varol’u görünce onun için her şey değişti!

Alişan, Buse Varol ve oğulları

Mutlu çift kısa süre içinde evlenmeye karar verdi. Oğulları Burak doğduktan sonra mutlulukları katlanan ikili, şimdi de kızları Eliz’in doğumu için gün sayıyor. Buse Varol, çocukları biraz büyüdükten sonra oyunculuğa geri dönmeyi istiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz