Hande Erçel’in İlk Başrolünü Aldıktan Sonra Yaptıklarına Şok Olacaksınız! “Durdurun trafiği…”

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2020

Hande Erçel’in İlk Başrolünü Aldıktan Sonra Yaptıklarına Şok Olacaksınız! “Durdurun trafiği…”

Ünlü oyuncu Hande Erçel, son dönemin en popüler isimlerinden biri. Bu noktaya gelmek için çok emek veren Erçel’in ilk başrolünü aldıktan sonra çektiği videoya inanamayacaksınız!

Hande Erçel

Hande Erçel, bu sezon Kerem Bürsin’le beraber başrolünü paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisiyle kariyerinin zirvesine çıktı. Her sezon iddialı dizilerin başrolünde oynayan ve Instagram’da tam 16.9 milyon takipçisi olan Erçel’in her paylaşımı olay yaratıyor. Ancak Erçel’in bu noktaya ulaşması hiç kolay olmadı!

Güneşin Kızları’yla Patladı!

Hande Erçel

Hande Erçel, bir akrabasının yardımıyla çok istediği televizyon sektörüne adım attıktan sonra Çalıkuşu, Hayat Ağacı ve Çılgın Dersane gibi yapımlarda ufak roller oynadı. 2015’te başlayan Güneşin Kızları dizisi Erçel’in hayatını değiştiren proje oldu. Dizide Selin karakterini canlandıran Erçel, partneri Tolga Sarıtaş’la uyumu sayesinde bir yıldız gibi parladı. Sonuçta, Güneşin Kızları dizisi Tolga Sarıtaş ve -Hande Erçel’in “ikizim” dediği- Burcu Özberk için de bir dönüm noktası oldu.

Güneşin Kızları Ekibi

Dizi ekibi o dönemin geleneğine uyarak tam kadro Beyaz Show’a katıldı. Hande Erçel’in en toy ve mahcup hallerini gördüğümüz programda çok ilginç bir video da vardı!

Durdurun Trafiği!

Hande Erçel, Güneşin Kızları dizisindeki başrolü kaptıktan sonra o kadar mutlu olmuş ki, görüşmeden çıkar çıkmaz bir video çekmiş. Videoyu programa Erçel’in geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden annesi göndermiş.

Hande Erçel, başrolü aldığı kesinleşince mutluluk sarhoşu olmuş desek yeri. “Trafiği durdurun. Ben Kanal D’de başrolüm, Selin’im ben” diyen oyuncu daha sonra sokaklarda sevinç çığlıkları atmaya devam etmiş. Yorumlarda bu davranışı şımarık ve saygısız bulanlar olduğu kadar genç bir oyuncunun samimi heyecanını sevimli bulanlar da var.

Paraya Para Demiyor!

Hande Erçel

O zamanlar ne yaşamış olursa olsun, Hande Erçel şu an en popüler ve en çok kazanan oyunculardan biri. Sosyal medyanın gücünü doğru şekilde kullanmayı bilen oyuncu pek çok reklam anlaşması da imzaladı. Erçel’in yeni çekeceği reklam filminden aldığı para ise tam 1,5 milyon TL!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz