Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız’ı Buluşturan Akıncı Sete Çıktı

Aleyna

ATV

20 Ekim 2020

Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız’ı Buluşturan Akıncı Sete Çıktı

Yılın en iddialı projelerinden biri olan Akıncı dizisinin çekimleri başladı. Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşan ünlü oyuncu Büşra Develi, setten bir fotoğraf paylaştı.

ATV’nin yeni sezondaki en iddialı yapımlarından birisi de Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’yi buluşturan Akıncı dizisi oldu. Akıncı, Netflix dizisi Hakan: Muhafız gibi bir kahraman hikayesi anlatmaya niyetli. Kökleri Osmanlı İmparatorluğu’na dayanan ve hala İstanbul’u koruyan bir modern kahramanın yaşadıklarını anlatacak Akıncı’nın oyuncu kadrosu da çok zengin. Usta yönetmen Veli Çelik’in yönettiği dizinin kadrosunda Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Erkan Bektaş, Müge Boz ve Deren Talu gibi isimler var.

Akıncı’nın Çekimleri Başladı

Şükrü Özyıldız

Akıncı dizisinin çekimleri Kuzguncuk başta olmak üzere İstanbul’un tarihi semtlerinde başladı. Teknolojik atılımlarıyla da ekrana yeni bir soluk getirecek olan Akıncı için özel bir çekim stüdyosu da hazırlandı.

Dizinin başrol oyuncusu Büşra Develi, Mehmet: Bir Cihan Fatihi dizisinin yaşadığı hüsrandan sonra ekrana ara verdi. Yeniden ekrana dönmenin heyecanını yaşayan Develi, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Akıncı’nın zor bir iş olduğunu anlattı. Paylaştığı fotoğraf da bunu kanıtlar nitelikte.

Setten bir paylaşım yapan Develi, gecenin ikisinde bile çalıştıklarını gösterdi. Ancak oyuncunun paylaşımındaki gülümsemesi, sette ne kadar mutlu olduğunu, yorgunluğun her şeye değdiğini anlatıyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

2 am #onset ?

Büşra Develi (@bsrdeveli)'in paylaştığı bir gönderi ()

Gece 2’de hala sette olduğunu söyleyen Büşra Develi’nin güzelliği ve çalışkanlığı büyük övgü topladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz